basket سبد استعلام
منو

کمبود گاز زنگ خطری برای کارخانه های فولاد ایران، اخبار فولاد

1400/10/04 310 بازدید 0 دیدگاه
اخبار
کمبود گاز زنگ خطری برای کارخانه های فولاد ایران، اخبار فولاد

به دلیل شروع فصل سرما و عرضه کمتر گاز در زمستان، افزایش جمعیت و نبود تدابیر و سرمایه گذاری کافی در این صنعت؛ همچنین وجود کارخانه‌های فولادی که بر پایه نیروی گاز فعالیت می‌کنند؛ تولید مقاطع فولادی کاهش می‌یابد. 

 

 

نماینده روسیه مستقر در وین: «زمان مطلوب برای تکمیل مذاکرات، اوایل ماه فوریه است.»

دیپلمات روس میخائیل اولیانوف روز گذشته متناسب با از سرگیری مذاکرات در مورد رفع تحریم‌های ایران در توئیتر خود بیان کرد:« مذاکرات وین درباره برجام سه روز دیگر، دوباره ادامه پیدا می‌کند؛ دوره قبلی، اساس کار ما پیشرفت سریع بود؛ اما در این مباحثه باید اساس کار خود را بر تکمیل و ایجاد موفقیت در مذاکرات، آن هم در اسرع وقت قرار دهیم. البته پیشرفت مذاکره به عوامل زیادی وابسته است و نمی‌توان آن را از قبل مشخص نمود ولی می‌توان گفت آغاز این مرحله در اول فوریه یک جدول زمانی واقع بینانه باشد.

افزایش فروش صادرات فولاد سازانا

فزایش فروش صادرات فولاد سازان ایران

مشتریان چینی در هفته گذشته واردات بیلت را افزایش دادند و در نتیجه فروش صادراتی شمش فولاد ایران، افزایش یافت. همچنین به دلیل کاهش تقاضا شمش فولادی در بازار های آسیایی مخصوصاً چین باعث شده است که فروشندگان شمش فولاد ایران به سمت بازارهای آفریقا مانند مصر روی بیاورند.
به خاطر حذف تعرفه 10درصدی واردات شمش در مصر فرصت‌هایی برای فروش شمش فولاد ایران ایجاد شده که منجرب به فروش 50 هزار تن شمش با قیمت 655 دلار در هر تن cfr به آفریقای شمالی شد.

مقالات مرتبط

سوالات متداول

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید