basket سبد استعلام
منو

بروز ترین اخبار بازار آهن چهار دی 1400

1400/10/04 230 بازدید 0 دیدگاه
اخبار
بروز ترین اخبار بازار آهن چهار دی 1400

مروری بر برزوترین اخبار روز بازار آهن چهارم دی ماه

 

 

به گزارش مهد فولاد دلار نیمایی امروز 24.439 تومان بود و نسبت به هفته گذشته کاهشی جزئی داشت.

نماینده روسیه مستقر در وین: «زمان مطلوب برای تکمیل مذاکرات، اوایل ماه فوریه است.»

دیپلمات روس میخائیل اولیانوف روز گذشته متناسب با از سرگیری مذاکرات درمورد رفع تحریم های ایران در توئیتر خود بیان کرد:« مذاکرات وین درباره برجام سه روز دیگر دوباره ادامه پیدا می کند؛ دوره قبلی، اساس کار پیشرفت سریع بود؛ اما ما در این مباحثه باید اساس کارخود را تکمیل و ایجاد موفقیت در مذاکرات، آن هم در اسرع وقت قرار دهیم. البته پیشرفت مذاکره عوامل زیادی وابسته است و نمی توان آن را از قبل مشخص نمود ولی می توان گفت آغاز این مرحله در اول فوریه یک جدول زمانی واقع بینانه باشد .

افزایش فروش صادرات فولادسازان ایران

مشتریان چینی در هفته گذشته واردات بیلت را افزایش دادند و در نتیجه فروش صادراتی شمش فولادی ایران، افزایش یافت. همچنین به دلیل کاهش تقاضا شمش فولادی در بازار های آسیایی مخصوصاً چین باعث شده است که فروشندگان شمش فولاد ایران به سمت بازار های آفریقا مانند مصر روی بیاورد.

به خاطر حذف تعرفه 10درصدی واردات شمش در مصر فرصت هایی برای فروش شمش فولاد ایران ایجاد شده که منجرب به فروش50 هزار تن شمش با قیمت 655 دلار در هر تن cfr به آفریقای شمالی شد.

کمبود گاز زنگ خطری برای کارخانه های فولاد ایران

به دلیل شروع فصل سرما و عرضه کمتر گاز در زمستان، افزایش جمعیت و نبود تدابیر و سرمایه گذاری کافی در این صنعت؛ همچنین وجود کارخانه های فولادی که بر پایه نیروی گاز فعالیت می کنند. تولید مقاطع فولادی کاهش می یابد. 
 

مقالات مرتبط

سوالات متداول

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید