basket سبد استعلام
منو

ارزانترین تیرآهن

در این بخش به معرفی ارزانترین تیرآهن های بازار می پردازیم. همچنین پارامتر های مهم و تعیین کننده قیمت ارزانترین تیرآهن ، شناخت کارخانه های ارزان و نکات کلیدی که باید قبل از خرید به آن توجه کنید را بررسی می کنیم. 
شما می توانید با مراجعه به لیست قیمت که در زیر تعبیه شده است، از قیمت تیرآهن ارزان مطلع شده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. در بازرگانی مهد فولاد تیرآهن در تناژ مختلف در ابعاد، وزن و سایز دلخواه با قیمت رقابتی عرضه می شود.

مشاهده بیشتر

این مقطع فولادی تاثیر گذار ترین محصول ساختمانی است که  بر قیمت تمام شده پروژه های ساخت و ساز تأثیر مستقیم می گذارد. با این احتساب پیدا کردن ارزانترین تیرآهنی که در برابر انواع تنش و بار های وارد بر سازه مقاومت کند؛ گزینه بسیار مناسب برای کاهش هزینه های ساخت و ساز به حساب می آید. 

بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارزانترین تیرآهن

به دلیل مصرف حجم بالای تیرآهن در پروژه های ساختمانی، محاسبه قیمت آن از حساسیت زیادی برخوردار است. متاسفانه برخی به دلیل قیمت بالای این محصول به سمت مصالحی غیر استاندارد و تقلبی یا دست دو روی می آورند، که این تصمیمات صدمات جبران ناپذیری را به دنبال دارد. 

 در صورتی که می توانید با یک جستجوی ساده ارزانترین تیرآهن ها را  با مقاومت بالا و متناسب با استاندار های روز از منابع معتبر تهیه کنید. برای انتخاب درست تیرآهن ارزان باید شناخت مناسبی نسبت به این محصول داشته باشید.

پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت ارزانترین تیرآهن 

به طورکلی، قیمت آهن آلات مصرفی در پروژه های ساخت و ساز را متناسب با نوع سازه عمرانی یا صنعتی، همچنین مقدار استفاده از تیرآهن که یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت است، می‌توان مشخص نمود.

 از مهمترین پارامتر هایی که بر تعیین قیمت ارزانترین تیرآهن ها اثر می گذارد؛ می توان به وزن آنها اشاره کرد، چون هرچه وزن آن کمتر شود، قیمتش نیز کاهش می یابد. علاوه بر آن مالیات بر ارزش افزوده و تناسب عرضه و تقاضا این محصول دربازار و قیمت انواع آهن مانند قیمت پایه میلگرد در معاملات بورس کالا تاثیرگذار می باشند. تیرآهن در بورس کالا در کنار میلگرد روز های شنبه و سه‌شنبه هر هفته عرضه و معامله می‌شود. 

دیگر مواردی که تعیین کننده قیمت ارزانترین تیرآهن بازار است؛ عبارتند از:

•    ابعاد و سایز
•    نوع آلیاژ مصرفی
•    ظرفیت استحکام و مقاومت 
•    کارخانه تولید کننده
•    نوع تیرآهن (معمولی (ساده)، هاش (سنگین) و لانه زنبوری (SPE))
•    استاندارد (به عنوان مثال: قیمت تیرآهن بال پهن یا هاش یا تیرآهن با استاندارد IPB به‌صورت کیلویی و قیمت تیرآهن لانه‌زنبوری یا CPE و تیرآهن IPE و INP به‌صورت شاخه‌ای متفاوت)

پارامتر های مهم در تعیین قیمت ارزانترین تیرآهن

تولید کننده های ارزانترین تیرآهن 

قبل بررسی تولیدکنندگان تیرآهن های ارزان باید به این نکته اشاره کنیم که تعداد کارخانه هایی که به تولید تیرآهن می پردازند، نسبت به مقاطع فولادی دیگر مثل میلگرد و پروفیل کمتر است. در بازار مقاطع فولادی ایران بسته به نوع و نام تیرآهن قیمت های مختلفی وجود دارد. البته این محصول هم کیلویی هم به صورت شاخه ای به فروش می رسد. ما در زیر کارخانه هایی که علاوه اراوئه محصولات مرغوب ومقاوم، ارزانترین تیرآهن با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می نمایند. 

ارزانترین تیرآهن با احتساب کیلوگرم :

•    کارخانه ظفر بناب
•    کارخانه نورد کوثر اهواز
•    کارخانه فایکو

ارزانترین تیرآهن با در نظر گرفتن شاخه : 

•    کارخانه کرمانشاه
•    کارخانه ماهان 

فرایند خرید تیرآهن ارزان با مناسب ترین قیمت بازار

خرید تیرآهن ارزان با مناسب ترین قیمت از مهدفولاد

برای اینکه بتوانید تیرآهن مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید. باید قیمت این محصول را حداقل در یک ماه اخیر مورد بررسی قرارا دهید تا نوسانات بازار، قیمت دلار و... را تحلیل و پیشبینی نمایید. تا بدین شکل بتوانید در بهترین زمان محصول مورد نظر خود را تهییه کنید. اگر وقت کافی برای اینکار ندارید می توانید از متخصصین مهد فولاد که تجربیات زیادی در زمینه فروش مقاطع فولادی دارند و از نوسانات بازار به طور دقیق اطلاع دارند؛ کمک بگیرید. 

در مجموعه مهد فولاد، تیرآهن با بهترین آلیاژ و برترین کیفیت بازار در انواع تناژ از درب کارخانه یا بنگاه بدون واسطه با قیمت های رقابتی عرضه می شود. شما می توانید لیست قیمت روز ارزانترین تیرآهن را در زیر مشاهده کنید. همچنین با برقراری تماس با شماره 021۶۲۹۹۹۰۸۰ درکنار دریافت راهنمایی تخصصی خرید تیرآهن و مشخصات فنی محصولات آگاه شده و سفارش خود را نیز ثبت کنید. 
 

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

ارزانترین قیمت
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/02/29 11:12
محص‍ول طول سایز واحد استاندارد قیمت کارخانه قیمت بنگاه
تیرآهن 8 12متر 8 شاخه IPE تماس بگیرید 19,500,000
تیرآهن 10 12متر 10 شاخه IPE تماس بگیرید 32,000,000
تیرآهن 12 12متر 12 شاخه IPE تماس بگیرید 27,800,000
تیرآهن 14 12متر 14 شاخه IPE تماس بگیرید 22,800,000
تیرآهن 16 12متر 16 شاخه IPE تماس بگیرید 30,300,000
تیرآهن 18 12متر 18 شاخه IPE تماس بگیرید 35,700,000
تیرآهن 20 12متر 20 شاخه IPE تماس بگیرید 43,700,000
تیرآهن 22 12متر 22 شاخه IPE تماس بگیرید 52,400,000
تیرآهن 24 12متر 24 شاخه IPE تماس بگیرید 63,600,000
تیرآهن 27 12متر 27 شاخه IPE تماس بگیرید 72,600,000
تیرآهن 30 12متر 30 شاخه IPE تماس بگیرید 86,800,000

سوالات متداول

قیمت ارزانترین تیرآهن متناسب با وزن و ابعاد همچنین نوسانات بازار اعلام می شود. برای مشاهده لیست به روز قیمت های ارزانترین تیرآهن به سایت مهد فولاد مراجعه فرمایید.

ارزانترین تیرآهن هایی که درمهد فولاد ارائه شده، برحسب کیلوگرم کارخانه نورد کوثر اهواز، ظفر بناب، فایکو، براساس شاخه کارخانه کرمانشاه، کارخانه ماهان می باشد.

هیچگونه محدودیت وزنی در میزان و تناژ بار وجود ندارد. شما می توانید با شماره : ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی ۵۰۰ تماس حاصل فرمایید و سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید.

برای محاسبه وزن ارزانترین تیرآهن می توانید به پنل محاسبه وزن موجود در سایت مراجعه نمایید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید