basket سبد استعلام
منو

قیمت تیرآهن فایکو ساری

شما می توانید قیمت تیرآهن فایکو امروز را از لیست زیر در سایز های ۱۲ تا ۲2 سانتی متر مشاهده کنید. از آنجایی که تیرآهن فایکو از جمله مقاطع فولادی پر مصرف در صنعت ساخت و ساز می باشد. قیمت آن نیز بسیار حائز اهمیت است. افزایش و کاهش قیمت تیرآهن فایکو متاثر از عواملی نظیر هزینه مواد اولیه، کیفیت، نواسانات ارزی و اقتصادی است که تاثیر مستقیمی بر مخارج یک پروژه خواهد داشت. 

 

مشاهده بیشتر

قیمت انواع تیرآهن فایکو در سایز های متنوع

شرکت فولاد البرز ایرانیان که با نام تجاری فایکو شناخته می شود، در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی با ابعاد و مشخصات مختلف،  فعالیت می کند. تولید سالیانه بیش از ۱,۵ میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی، این مجتمع را در رده معظم ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی گرم در کشور و منطقه قرار می دهد.

تیرآهن فایکو در دو نوع IPE و IPN یکی از محصولات مجبوب این شرکت می باشد. همچنین تیرآهن فایکو در دو سایز 14 و 16 به علت کیفیت مطلوب، توجه ویژه مشتریان را به خود جلب کرده است.

مهد فولاد با ۱۶ سال سابقه در زمینه خرید و فروش انواع و اقسام محصولات فولادی و آهن آلات از جمله فروش تیرآهن فایکو شما را در خریدی آسان راهنمایی می کند. همچنین می توانید قبل از خرید مشاوره گرفته تا با اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید. برای خرید و ثبت سفارش با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی ۵۰۰ تماس بگیرید.

 

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

تیرآهن فایکو
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/09/08 15:08
محص‍ول طول سایز واحد استاندارد قیمت کارخانه قیمت بنگاه
تیرآهن 14 فایکو 12متر 14 شاخه IPE تماس بگیرید 24,800,000
تیرآهن 16 فایکو 12متر 16 شاخه IPE تماس بگیرید 30,800,000
تیرآهن 18 فایکو 12متر 18 شاخه IPE تماس بگیرید تماس بگیرید
تیرآهن 20 فایکو 12متر 20 شاخه IPE تماس بگیرید تماس بگیرید
تیرآهن 22 فایکو 12متر 22 شاخه IPE تماس بگیرید تماس بگیرید

سوالات متداول

بله.

بر اساس مسافت نوع بار و مواردی از این قبیل محاسبه می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی ۵۰۰ تماس حاصل فرمایید.

بله قبل از تخلیه بار این امکان وجود دارد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید