basket سبد استعلام
منو

ورق آلوزینک هفت الماس

آشنایی با روش تولید ورق آلوزینک هفت الماس

کارخانه صنایع هفت الماس در سال 1375 بنیان گذاری شد. هدف این کارخانه تامین ورق گالوانیزه، ورق سرد، فولاد ضد زنگ استلنس استیل و دیگر مقاطع فولادی در انواع گوناگون بوده است. لازم به ذکر است که این کارخانه توانسته در سال 1387 خط تولید مقطع نورد سرد خود را بهره برداری کند. همچنین سالانه ظرفیت تولید ورق سرد در این کارخانه 800 هزار تن می باشد.

مشاهده بیشتر

قیمت ورق آلوزینک هفت الماس

اگر میخواهید به طور روزانه از قیمت ورق آلوزینک هفت الماس آگاه شوید می توانید لیست قیمت زیر را مشاهده کنید. سایت مهد فولاد به روز ترین قیمت ورق آلوزینک هفت الماس را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این قیمت ها می توانند با توجه به یک سری از عوامل متغیر باشند.

 قیمت ورق آلوزینک هفت الماس

عواملی که در قیمت ورق آلوزینک هفت الماس نقش دارند

شرکت صنایع هفت الماس توانسته است گواهینامه استاندارد های مختلف در زمینه مدیریت کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی را بدست آورد. بنابراین این استاندارد ها، کیفیت محصولات تولیدی به علاوه نواسانات ارزی و سایر موارد مشابه می توانند بر هزینه ورق آلوزینک هفت الماس تاثیر بگذارند.

نحوه خرید ورق آلوزینک هفت الماس از مهد فولاد

تمامی قیمت ها در این صفحه معتبر و به روز رسانی شده هستند. بنابراین هر زمان که تصمیم بر خرید ورق آلوزینک هفت الماس را داشتید ابتدا لیست قیمت ورق آلوزینک هفت الماس را در سایت مشاهده کرده و برای سفارش محصول با از تهران با شماره 1836 و از شهرستان با شماره 62999080-021 داخلی 300، 305، 310، 315، 320 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

قیمت ها معمولا در ساعت ۱۱ صبح اعلام بروزرسانی می شوند.

تلاش و هدف مجموعه مهد فولاد این است تا در کمترین زمان و اسرع وقت ارسال صورت پذیرد و بیشترین رضایت را جلب نماید.

خیر این امکان وجود ندارد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید