basket سبد استعلام
منو

قیمت فلاشینگ

چه عواملی بر قیمت فلاشینگ تأثیرمی گذارد؟

قبل از این که به سراغ قیمت فلاشینگ برویم باید بدانید که ورق روغنی فلاشینگ کاربرد های بسیار و متنوعی دارد. این ورق به عنوان یک درزگیر فلزی برای اتصالات فلزی استفاده می شود. فلاشینگ با قرار گرفتن در بین درزها هم به زیبایی بصری سازه کمک می کند و هم در منمای بیرونی به هدایت آب و جلوگیری از ورود آن به داخل نما کمک می کند. به این ترتیب فلاشینگ که خود جز دسته مصنوعات ورق سرد محسوب می شود را می توان به نوعی عایق دانست و هم بخشی از نمای ساختمان. فلاشینگ را در ساختمان می توان بر روی لبه ی دیوارها، پنجره ها، سقف های شیروانی، لبه ی بام و.. استفاده کرد تا از ریزش آب بر روی نما جلوگیری شود. همچنین می توان به کمک فلاشینگ سازه شیروانی، محل اتصال سقف و دیوار، محل اتصال دو دیوار به یکدیگر، درز بین ساندویچ پانل ها و.. را پنهان کرد. در ساختن سقف عرشه فولادی نیز از فلاشینگ به منظور عایقی برای جلوگیری از ریزش بتن از روی ورقه استفاده می گردد. از فلاشینگ با نام های «گاتر» و «دوربند» نیز یاد می شود.

مشاهده بیشتر

قیمت روز فلاشینگ

قیمت فلاشینگ نیز مانند سایر مصالح فلزی، ورق سرد از عوامل متعددی تبعیت می کند. اگر از عواملی همچون محدودیت های بازار، قیمت ارز، قیمت جهانی و.. بگذریم، عواملی که می توان همواره ثابت دانست به چند مورد خلاصه می شوند. تنوع و گوناگونی فلاشینگ ها، باعث شده تا قیمت آن ثابت و مشخص نباشد.  

قیمت فلاشینگ

معرفی انواع ورق فلاشینگ

موارد زیر را می توان به عنوان بخشی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فلاشینگ دانست:

جنس فلاشینگ

جنس فلاشینگ ها بسته به نظر طراح و کاربرد مدنظر آنان می تواند از انواع ورق ها از جمله ورق آهنی، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک، ورق رنگی، ورق آلمینیوم، ورق استیل و ورق سیاه باشد.

ابعاد فلاشینگ

می توان گفت که در فلاشینگ از لحاظ ابعاد محدودیتی وجود ندارد. معمولا بسته به نظر و نیاز کاربر می توان فلاشینگ ها را در ابعاد مختلف سفارش داد. معمولا فلاشینگ های موجود در بازار ضخامتی بین 0.4mm تا 5mm دارند. طول فلاشینگ نیز بین 2m تا 6m متغییر است.

انواع فلاشینگ

فلاشینگ ها بسته به این که در کجا بکار می روند شکل و ظاهر متفاوتی نیز باید داشته باشند. به همین دلیل انواع آنان کاربرد متفاوتی نیز خواهند داشت. از انواع فلاشینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد.

فلاشینگ نبشی

فلاشینگ نبشی ظاهری مانند نبشی دارد که از دو صفحه عمود برهم تشکیل شده است و زاویه بین آن ها 90 درجه می باشد. فلاشینگ نبشی در محل اتصال دو دیوار و یا دیوار و سقف به کار می رود و می تواند هم در نمای داخلی و هم در نمای بیرونی تعبیه شود تا علاوه بر زیبایی باعث استحکام سازه نیز بشود.

فلاشینگ یو (U)

استفاده عمده از فلاشینگ U در پوشاندن دور تا دور ساندویچ پنل سقفی کاربرد دارد. فلاشینگ یو نیز مانند فلاشینگ نبشی دارای زاویه 90 درجه است. لبه های آن به طول یک سانت به داخل خم شده اند. این نوع از طراحی به استحکام و زیبایی نهایی کار بسیار کمک کننده است.

بهترین قیمت فلاشینگ

فلاشینگ سه پله

می توان این نبشی را مشابه حرف Z دانست. کاربرد عمده آن در قسمت جلویی ساندویچ پانل و در قسمت آبریز است. کارکرد اصلی این فلاشینگ هدایت آب به خارج از سازه است.

فلاشینگ تیزه یا تاج

مهم ترین کاربرد این فلاشینگ در محل اتصال دو سقف شیب دار بهم است. وجود این فلاشینگ به آببندی سقف کمک می کند. به این نوع فلاشینگ پالونی هم گفته می شود.  

لیست قیمت فلاشینگ

قیمت به روز فلاشینگ در لیست پیش رو قابل ملاحظه است. دسته بندی ارائه شده بر اساس کارخانه تولید کننده می باشد.  

فرایند خرید فلاشینگ از مهد فولاد

تیم فروش مهدفولاد همواره در تلاش است تا با ارائه راهنمایی و مشاوره، سوالات و ابهامات مشتریان عزیز را برطرف نماید. پس از تماس با تیم فروش مهد فولاد و دریافت مشاوره و جزئیات، یک پیش فاکتور برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از واریز وجه توسط مشتری، ارسال بار صورت می‌گیرد.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

فولاد غرب
calendar آخرین بروزرسانی: 1400/11/04 10:24
محص‍ول واحد ضخامت استاندارد ابعاد وضعیت قیمت کارخانه قیمت بنگاه
ورق روغنی فلاشینگ 0/5 فولادغرب کیلوگرم 0/5 طبق سفارش - 303,000
ورق روغنی فلاشینگ 0/6 فولادغرب کیلوگرم 0/6 طبق سفارش - 301,000
ورق روغنی فلاشینگ 0/7 فولادغرب کیلوگرم 0/7 طبق سفارش - 298,000
ورق روغنی فلاشینگ 0/8 فولادغرب کیلوگرم 0/8 طبق سفارش - 297,000
ورق روغنی فلاشینگ 0/9 فولادغرب کیلوگرم 0/9 طبق سفارش - 295,000
ورق روغنی فلاشینگ 1/25 فولادغرب کیلوگرم 1/20 طبق سفارش - 294,000
ورق روغنی فلاشینگ 1/5 فولادغرب کیلوگرم 1/5 طبق سفارش - 294,000
ورق روغنی فلاشینگ 1 فولادغرب کیلوگرم 1 طبق سفارش - 294,000

سوالات متداول

هیچگونه محدودیت وزنی در میزان و تناژ فلاشینگ وجود ندارد.

شما می توانید با ۱۸۳۶ از تهران و شماره ی 62999080 از شهرستان داخلی 305، 310، 315، 320 تماس برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان سفارش خود را ثبت کنید.

خیر این امکان میسر نمی باشد.

بسته به کالا مورد سفارش متغیر می باشد. حداقل 10 الی 50 درصد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید