basket سبد استعلام
منو

ورق روغنی چین

لیست قیمت ورق روغنی چین

شما خریداران محترم می توانید جهت آگاهی از قیمت روز ورق روغنی چین لیست ارائه شده در سایت را مشاهده فرمایید. احتمالا میدانید که ورق روغنی چین به علت وارداتی بودن هزینه بیشتری را نسبت به سایر ورق ها به خود اختصاص داده است. ضمن اینکه عواملی مانند کیفیت، نوع ساخت و مواد اولیه نیز بر قیمت این ورق بی تاثیر نمی باشند.

مشاهده بیشتر

خرید ورق روغنی چین از مهد فولاد

شرکت مهد فولاد در طول این سال ها سعی داشته در زمینه فروش مقاطع فولادی نظیر ورق روغنی چین و غیره رضایت مشتریان خود را تمام و کمال جلب نماید. چنانچه خرید ورق روغنی چین با قیمت و کیفیت مناسب را مد نظر دارید، پیشنهاد می کنیم از تهران با شماره : ۱۸۳۶ و از شهرستان با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 300 تماس حاصل فرمایید.

ورق روغنی چینی

ورق روغنی که در نهایت از نورد سرد حاصل می شود یک محصول فولادی مانند ورق سرد، تخت و خاکستری رنگ است. سپس عملیات روغن کاری روی این ورق انجام می شود تا دچار زنگ زدگی نشود. ورق روغنی وارداتی چین نیز یکی از مرغوب ترین و پرفروش ترین ورق ها در بازار فولاد می باشد. شما می توانید برای ساخت یک سازه محکم و مقاوم از این ورق استفاده کنید.

نکات قابل توجه در هنگام خرید ورق روغنی چین

ورق روغنی چین یک ورق وارداتی است و طبیعتا در مقایسه با ورق های داخلی هزینه بالاتری دارد. بنابراین هنگام خرید ورق روغنی چین سعی کنید که از نمایندگی های معتبر خرید انجام دهید. یک پروژه فولادی هزینه های زیادی به دنبال خواهد داشت پس بهتر است که در هنگام خرید مقاطع فولادی دقت و توجه بیشتری به کار ببرید.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

بستگی به شرایط بازار دارد اما در حالت عادی تا 24 ساعت می باشد. همچنین داخل پیش فاکتور ارسالی برای مشتری مدت زمان اعتبار آن درج می شود.

بله. ما به روز ترین قیمت ها را در لیست برای شما قرار داده ایم.

خیر، هیچ محدودیت وزنی در ثبت سفارش شما وجود ندارد.

بازه تحویل معمولا کوتاه می باشد و طی 3 الی 4 روز صورت می گیرد. اما می توان در فاصله مکانی نزدیک تا یک ساعت هم سفارش را تحویل داد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید