basket سبد استعلام
منو

ورق آجدار فولاد مبارکه

آشنایی با ورق آجدار فولاد مبارکه

می توان گفت بیشترین ورق آجدار موجود در بازار مقاطع فولادی ایران، ورق آجدار فولاد مبارکه اصفهان می باشد. این ورق از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و مورد توجه فعالان در این حوزه می باشد. ورق آجدار فولاد مبارکه مطابق با استاندارد ST37 در ضخامت 2 تا 10 میلیمتر و ابعاد 1، 1.5 و 1.25 تولید می شود.

مشاهده بیشتر

کاربرد ورق آجدار فولاد مبارکه

این ورق بیشتر در مکان های شیب دار که احتمال لغزیدن و سرخوردن وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. در این قسمت به برخی دیگر از کاربرد های این محصول اشاره می کنیم:

  • ایستگاه های اتوبوس و آسانسور ها
  • ساخت دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی
  • ساخت پل ها و پله های اظطراری
  • کف راهرو های مترو

قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه اصفهان

ورق آجدار فولاد مبارکه از لحاظ کیفیت می تواند در سطح بین المللی با رقبای خود برابری کند. به همین دلیل قیمت آن نیز در نمونه های داخلی از قیمت سایر ورق های آجدار بیشتر است. عوامل دیگری در تعیین قیمت ورق آجدار کارخانه فولاد مبارکه موثر می باشند که از میان آن ها می توان به: ضخامت، حالت و ابعاد ورق، هزینه مواد اولیه و نرخ ارز در بازار و اشاره کرد.

لیست قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه

جدیدترین لیست قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف، در این صفحه برای شما ارائه شده است. همچنین مشتریان محترم می توانند با استفاده از پنل استعلام فوری قیمت در سمت راست سایت، از قیمت روز این محصول مطلع شوند.

مراحل خرید ورق آجدار فولاد مبارکه

مجموعه مهد فولاد یک نمایندگی معتبر و مناسب برای خرید ورق آجدار فولاد مبارکه می باشد. از این رو می توانید از طریق تماس با شماره: ۱۸۳۶ از تهران و تماس با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 200 از شهرستان نسبت به خرید و ثبت سفارش این محصول اقدام نمایید. تیم فروش مهد فولاد همواره در تلاش است تا با ارائه مشاوره فنی و کارامد، سوالات و ابهامات مشتریان عزیز را برطرف نماید. پس از تماس با تیم فروش و دریافت مشاوره و جزئیات، یک پیش فاکتور برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از واریز وجه توسط مشتری، ارسال بار صورت می‌گیرد.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

بروز ترین لیست قیمت این محصول با ابعاد و ضخامت های مختلف در ابتدای این صفحه قابل مشاهده است.

شما می توانید با تماس با شماره: ۱۸۳۶ از تهران و تماس با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 200 از شهرستان نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

بله، شما می توانید این محصول را در سایز مد نظر خود سفارش دهید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید