basket سبد استعلام
منو

ورق سیاه ترک

 آشنایی با ورق سیاه ترک

کارخانه های متفاوتی اقدام به تولید ورق سیاه می کنند. سهم بزرگی از بازار ورق سیاه یا همان ورق گرم فولادی را کارخانه های داخلی مانند کارخانه فولاد مبارکه، اکسین، گیلان و.. به خود اختصاص داده اند. سایر سهم ورق سیاه توسط واردات تامین می گردد. از جمله ورق های وارداتی مورد استفاده در داخل کشور ورق سیاه ترک می باشد. ورق سیاه ترک به نسبت قیمت و کیفیت از تولیدات داخلی بالاتر بوده و در انواع استاندارد های مرسوم موجود می باشند.

مشاهده بیشتر

قیمت ورق سیاه ترک

قیمت ورق سیاه ترک بر اساس ضخامت و ابعاد آن تعیین می شود. شما می توانید قیمت این محصول را داخل لیست قیمت ارائه شده با ابعاد و ضخامت های مختلف در این صفحه مشاهده کنید. چنانچه می خواهید فورا از قیمت روز ورق سیاه ترک مطلع شوید به پنل استعلام فوری قیمت در سمت راست صفحه مراجعه کنید.

خرید ورق سیاه ترک از مهد فولاد

شما می توانید جهت سفارش و یا خرید ورق سیاه ترک با شماره: 1836 از تهران و با شماره: 62999080-021 داخلی 200 از شهرستان تماس برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان فرآیند خرید خود را تکمیل نمایید.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

بله تمامی قیمت ها جدید و بروز می باشد. همچنین می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت ورق سیاه ترک از طریق تماس با شماره 02162999080 داخلی 200 با کارشناسان مجرب ما ارتباط برقرار کنید.

بله به طور قطع.

شما می توانید وارد سایت مهد فولاد شوید و از طریق پنل سمت راست سایت، وزن ورق سیاه ترک را محاسبه کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید