basket سبد استعلام
منو

میلگرد آجدار میانه

قیمت میلگرد آجدار میانه

شما می توانید تازه ترین قیمت میلگرد آجدار میانه را از لیست زیر در سایز های ۱۰ تا ۳۲ مشاهده کنید. همچنین می توانید برای استعلام فوری قیمت، به پنل استعلام فوری در سمت راست این صفحه مراجعه کنید. لازم به ذکر است که قیمت میلگرد آجدار میانه نسبت به سایز، وزن و کیفیت آن متغیر است و قیمت ثابتی ندارد. 

مشاهده بیشتر

نحوه خرید میلگرد آجدار میانه

برای شناخت بهتر میلگرد آجدار میانه و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید. برای ارتباط با کارشناسان ما از تهران می توانید با شماره ۱۸۳۶ و از شهرستان با ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 100، 105 و 110 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت روز میلگرد آجدار میانه

میلگرد آجدار میانه

مجتمع فولاد میانه یکی از قطب های اقتصادی صنایع فولادی است. میلگرد آجدار میانه در تنوع سایز و استانداردهای مختلف تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این کارخانه دارای موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی است که شرایط را برای بارگیری محصولات آسان تر می کند. در نظر داشته باشید نشان اختصاری یا در واقع نشان تجاری میلگرد های آجدار میانه که آن ها را از میلگرد های دیگر متمایز می کند (FF) می باشد. این علامت بر روی میلگرد ها حک شده است.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

میانه
calendar آخرین بروزرسانی: 1400/11/02 09:54

سوالات متداول

بله قبل از تخلیه بار این امکان وجود دارد.

بله.

قیمت ها معمولا از ساعت ۱۱ صبح اعلام می شود.

بازه تحویل معمولا کوتاه بوده و در فاصله مکانی نزدیک می توان تا یک ساعت هم سفارش را تحویل داد. در سایر موارد 3 الی 4 روز می باشد.

هزینه حمل و نقل به عهده خریدار می باشد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید