basket سبد استعلام
منو

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

کارخانه ی ذوب آهن اصفهان یکی از معروف ترین و به نام ترین کارخانه های تولید مصنوعات فولادی است. میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان نیز پر مصرف ترین و شناخته شده ترین میلگردها بین فعالان حوزه آهن آلات می باشد. این میلگرد به دلیل کیفیت بالا تقاضای زیادی نیز دارد.

مشاهده بیشتر

قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

هنگام خرید هر محصول آگاهی از قیمت آن بسیار مهم است. قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن نیز بسته به کیفیت، وزن و نواسانات ارزی پیوسته در حال تغییر می باشد. از این رو شما می توانید قیمت روز میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان را از لیست زیر در سایز های ۱۲ تا ۳۲ مشاهده کنید.

قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

نحوه خرید میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

برای خرید میلگرد آجدار ذوب آهن می توانید با شماره ۱۸۳۶ از تهران و شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی 100 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در تیم مشاوره و فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

 

 

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

ذوب آهن
calendar آخرین بروزرسانی: 1400/11/02 09:56

سوالات متداول

بله قیمت محصولا مهد فولاد به صورت روزانه بروزرسانی می گردند. به همین دلیل شما می توانید با اطمینان خاطر به قیمت های درج شده در سایت اعتماد کنید.

شما می توانید با شماره: ۱۸۳۶ از تهران و شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی 100 تماس گرفته و به کمک کارشناسان مجرب مهد فولاد سفارش خود را ثبت کنید.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به پنل محاسبه وزن، از وزن نهایی بار خود مطلع گردید. قیمت هر محصول نیز در لیست قیمت ها مشخص است. برای ادامه فرآیند خرید کافی است از طریق پنل استعلام فوری قیمت با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از ایشان بخواهید تا فرآیند سفارش شما را تکمیل کنند.

بله قطعا. شما می توانید از طریق تماس با شماره: ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۸۰ کالای مورد نظر را سفارش دهید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید