basket سبد استعلام
منو

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

برای اطلاع از جدید ترین قیمت میلگرد ساده ذوب آهن در سایز های مختلف حتما لیست قیمت زیر را مشاهده نمایید. سپس برای دریافت مشاوره و یا خرید محصول با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید: 62999080-021 داخلی 100

مجموعه مهد فولاد به عنوان یک مرجع معتبر و با داشتن کارشناسان مجرب، روزانه جدید ترین قیمت ها را در سایت ارائه می‌نماید. فراموش نکنید که قیمت میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان با توجه به عرضه و تقاضا و شرایط ناپایدار اقتصادی در بازار ثبات ندارد. 

مشاهده بیشتر

کارخانه ذوب آهن اصفهان یکی مهم ترین کارخانه های تولید محصولات فولادی است میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان با ظاهر صاف و بدون شیار خود تحت استاندارد ملی به شماره 3132 و استاندارد های بین المللی G0ST 5781، ASTM A615 و JIS G3112 تولید می گردد.

همچنین میلگرد های ساده ذوب آهن اصفهان در دو نوع شاخه و کلاف تولید و عرضه می شوند. از آنجایی که این میلگرد بسیار مورد توجه جامعه معماران است در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد.

لازم به ذکر است که خمکاری میلگرد های این کارخانه در زمان مصرف باید مطابق آیین نامه بتن ایران صورت گیرد. هنگام جوشکاری این میلگرد ها در زمان مصرف نیز باید شرایط پیشگرم براساس استاندارد 3132 ایران رعایت شود.

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان

 

نحوه خرید میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان

شرکت مهد فولاد میلگرد ساده ذوب آهن را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما تامین می نماید. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات کامل و جامع در خصوص محصول مورد نظر خود دریافت کنید.

به جهت خرید میلگرد ساده ذوب آهن و دریافت مشاوره تخصصی با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 100 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما تا اتمام فرایند خرید شما را راهنمایی می نمایند.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/03/25 11:17
محص‍ول حالت سایز واحد استاندارد قیمت کارخانه قیمت بنگاه
میلگرد ساده 5.5 ذوب آهن کلاف 5.5 کیلوگرم A1 تماس بگیرید تماس بگیرید
میلگرد ساده 6.5 ذوب آهن کلاف 6.5 کیلوگرم A1 تماس بگیرید تماس بگیرید

سوالات متداول

برای خرید میلگرد ساده ذوب آهن با بهترین قیمت و کیفیت کافی است با شماره 62999080-021 داخلی 100 تماس بگیرید.

شما می‌توانید با مشاهده لیست قیمت سایت به بروز ترین قیمت میلگرد های ساده ذوب آهن دسترسی پیدا کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید