basket سبد استعلام
منو

قیمت رابیتس

در این بخش به بررسی عوامل تعیین کننده قیمت رابیتس به همراه برخی کاربردهای این کالا و راهنمای خرید شرح داده شده است. رابیتس از برش و کشش عرضی انواع ورق گالوانیزه تولید می‌شود. قیمت رابیتس در انواع مختلف متفاوت است که علت آن نوع، ضخامت و وزن ورق گالوانیزه استفاده شده است. با تغییر و نوسان قیمت ورق، قیمت رابیتس نیز تغییر می‌کند.

رابیتس که جزئی از محصولات مفتولی محسوب می‌شود، به صورت برگی معامله می‌شود، هرچه ضخامت ورق گالوانیزه و تعداد ستون بیشتر، تعداد چشمه‌ها کم‌تر وزن رابیتس بیشتر شده در نتیجه قیمت رابیتس افزایش پیدا خواهد کرد. وزن رابیتس یکی از مولفه‌های نامگذاری آن است که به سه دسته‌ی سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم می‌شوند. ابعاد استاندارد هر برگ رابیتس طول 240 سانتی‌متر در 60 سانتی‌متر است که مساحت 1.44 متر را پوشش می‌دهد.

برای اطلاع از قیمت روز وزن‌های مختلف رابیتس با کارشناسان مهد فولاد با شماره 02162999080 تماس حاصل فرمایید.

قیمت رابیتس

کاربرد رابیتس گالوانیزه 

برای رابیتس کاری از میلگرد ساده نوردی سایز 10 میلی‌متر استفاده می‌کنند با سیم رابیتس بندی ورق رابیتس را به میلگرد متصل می‌کنند. علت استفاده از سیم گالوانیزه افزایش عمر و مقاومت آن در برابر رطوبت است. کارخانه‌های ایران و مسعود از معروف‌ترین برندهای تولید کننده‌ی رابیتس هستند. ورق رابیتس کاری سقف، برای ایجاد طرح‌های جدید، مشبک و مارپیچی، سقف کاذب انجام می‌شود. از دیگر کاربردهای آن می‌توان به پوشش ستون و ترمیم ترک ایجاد شده، نمای آشپزخانه‌های اپن‌ نور پردازی مخفی دور سالن‌ها اشاره کرد. همچنین در فضاهای خارجی ساختمان برای ساخت انواع سردرهای ورودی، نمای خارجی ساختمان‌ها و ساخت مجسمه‌های تزئینی استفاده می‌شود. برای مواردی که روی رابیتس با سیمان پوشانده شده از رابیتس سنگین‌تر به کار گرفته می‌شود اما در سقف‌های کاذب سبک بودن مزیت به حساب می‌آید وزن رابیتس اهمیت چندانی ندارد.

راهنمای خرید رابیتس یا راویز

در هنگام خرید رابیتس به مشخصات فنی و  برند آن توجه کنید. در مجموعه مهد فولاد وزن‌های مختلف رابیتس با بهترین برند از درب کارخانه یا بنگاه با قیمت رقابتی عرضه می‌کند. برای خرید و فروش رابیتس، می‌توانید به لیست محصولات مراجعه کنید. جهت مشاوره رایگان برای انتخاب نوع رابیتس با توجه به نیاز شما، با شماره 02162999080  داخلی 400 تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر

.

مشاهده کمتر

سوالات متداول

ضخامت، ستون، چشمه، نوع ساخت و عوامل خارجی مانند نرخ ارز، عرضه و تقاضا نیز بر قیمت این محصول اثر گذار است جهت آگاهی از قیمت روز رابیتس با شماره 02162999080 تماس حاصل فرمایید.

این محصول از نظر وزنی به سه دسته سبک، نیمه سنگین و سنگین طبقه بندی می شود. اما شما می توانید برای ثبت سفارش و آگاهی از مشخصات فنی قیمت و وزن این محصول با کارشناسان فروش مهد فولاد با شماره 02162999080 در تماس باشید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید