basket سبد استعلام
منو

ناودانی ساختمانی آریان فولاد

ناودانی ساختمانی آریان فولاد

ناودانی یا channel UPN یکی از پرکاربردترین پروفیل های ساختمانی است. در ناودانی دو صفحه ی موازی و مقابل هم بر روی یک صفحه ی دیگر عمود گشته اند. سطح مقطع ناودانی به شکل حرف انگلیسی U دیده می شود. ناودانی هایی با ابعاد کوچکتر مصارف ساختمانی خواهند داشت. مجتمع نورد آریان فولاد در سال 1385 واقع در شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین احداث گشت. ناودانی نورد آریان فولاد با دقیق ترین میزان تلرانس توانسته است کمترین میزان خطا را به خود اختصاص دهد. همچنین می توان ناودانی آریان فولاد را با نام های ناودانی آرین، ناودانی آریان و ناودانی اشتهارد نیز یافت.

مشاهده بیشتر

ویژگی های ناودانی ساختمانی آریان فولاد

ناودانی ساختمانی آریان فولاد با کیفیت و ویژگی های مثبت و منحصربفرد خود توانسته است در سبد خرید بسیاری از مشتریان راه پیدا کند. در ادامه به برخی از این موارد پرداخته می شود:

استانداردهای ناودانی ساختمانی آریان فولاد

ناودانی های ساختمانی شرکت آریان فولاد با استاندارد ملی به شماره 1-4477 و استاندارد روسی به شماره GOST 8240: 1997 به تولید می رسند.

ابعاد ناودانی ساختمانی آریان فولاد

سایز ناودانی ساختمانی شرکت آریان فولاد بین 80 تا 120 می باشد.

 

نحوه خرید ناودانی آریان فولاد

شما عزیزان می توانید با مراجعه به پنل محاسبه وزن در سایت، وزن نهایی بار خود را حساب کنید. سپس با مراجعه به لیست قیمت ها، هزینه تقریبی را محاسبه کنید. برای اطلاع دقیق تر با کارشناسان ما تماس بفرمایید تا به طور کامل راهنمایی شده و سفارش خود را تکمیل نمایید. همچنین می توانید از پنل استعلام فوری قیمت اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

اطلاعات تماس: شماره ۱۸۳۶ از تهران و ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی ۶۰۰

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

خریدار محترم موظف به پرداخت این هزینه می باشد.

بله. می شود پیش از تخلیه بار این امر صورت گیرد.

خریداران محترم می توانند پس از مشاهده لیست قیمت ها در سایت از طریق تماس با شماره ۱۸۳۶ از تهران و شماره 62999080-021 از شهرستان داخلی 6۰۵، 61۰، 615، 625، 635 با مشاورین فروش ما ارتباط گرفته و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید