basket سبد استعلام
منو

ناودانی ساختمانی ناب تبریز

ناودانی ساختمانی ناب تبریز

ناودانی ساختمانی یا ناودانی سبک یک پروفیل با سطح مقطع باز است که به شکل حرف U دیده می شود. ناودانی ساختمانی ناب تبریز دارای استانداردهای متعدد ملی و بین المللی می باشد. در سطح ملی، ناودانی ساختمانی ناب تبریز دارای استاندارد به شماره 1-4477 می باشد. همچنین در سطح بین المللی نیز استاندارد روسی GOST8240: 1997 را دارا می باشد. ناودانی ساختمانی فولاد ناب تبریز به دلیل کارگیری بروزترین روش ها و فناوری های تولید، بکارگیری نیروی متخصص داخلی و خارجی و تولید در مقاطع سفارشی به یکی از گزینه های ایده آل برای سازندگان بدل شده است. ناودانی ساختمانی فولاد ناب تبریز با کیفیت و دقت در تلرانس بالا بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر

نحوه خرید ناودانی ساختمانی ناب تبریز

شما عزیزان می توانید با مراجعه به پنل محاسبه وزن در سایت، وزن نهایی بار خود را حساب کنید. سپس با مراجعه به لیست قیمت ها، هزینه تقریبی را محاسبه کنید. برای اطلاع دقیق تر با کارشناسان ما تماس بفرمایید تا به طور کامل راهنمایی شده و سفارش خود را تکمیل نمایید. همچنین می توانید از پنل استعلام فوری قیمت اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

اطلاعات تماس: شماره ۱۸۳۶ از تهران و ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی ۶۰۰

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

ناب تبریز
calendar آخرین بروزرسانی: 1400/11/03 12:39

سوالات متداول

مهد آهن این امکان را به شما عزیزان داده است تا در زمان ثبت سفارش 40 الی 50 درصد مبلغ پیش فاکتور را واریز نمایید و مابقی هزینه را در محل تحویل تسویه نمایید.

شما می توانید پس از بررسی قیمت ها در سایت، از تهران با شماره۱۸۳۶ و از شهرستان با شماره 62999080-021 داخلی 605، 610، 615، 625، 635 با کارشناسان ما تماس گرفته تا آن ها در جهت خرید محصول مورد نظر شما را راهنمایی کنند.

بله تمامی قیمت ها در سایت آهن اپ به صورت روزانه به روز می شوند. افزون بر این جهت آگاهی از قیمت روز محصولات و بهره مندی از مشاوره رایگان ما می توانید با شماره 62999080-021 تماس حاصل فرمایید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق وتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید