basket سبد استعلام
منو

قیمت ناودانی ناب تبریز

شرکت مهد فولاد به عنوان مرجع تخصصی قیمت گذاری نبشی و ناودانی می‌تواند قیمت روز ناودانی ساختمانی ناب تبریز را در اختیار شما قرار دهد. همچنین این مجموعه با داشتن کارشناسان مجرب، بهترین اطلاعات در حوزه نبشی و ناودانی را به شما ارائه می‌دهد.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت ناودانی ناب تبریز در سایز های مختلف، لیست قیمت زیر را مشاهده نمایید. همچنین می توانیدبرای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و به‌روزترین قیمت ناودانی ساختمانی با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 605 تماس برقرار نمایید.

 

مشاهده بیشتر

فولاد ناب تبریز سال 1382 در شهر تبریز به ثبت رسیده است. این کارخانه بر اساس استاندارد ملی شماره 1-4477 تولید می‌نماید که  این استاندارد برای ناودانی‌های سنگین در بر گیرنده استاندارد اروپاییDIN EN 1026-1:2009   و استاندارد روسی GOST 8240: 1997 برای ناودانی‌های سبک است. فولاد ناب تبریز علاوه بر ناودانی تولیدکننده‌ی نبشی سبک و سنگین همچنین تیرآهن نیز است، دارای ظرفیت توليد اسمی 450،000 تن در سال است. ناودانی‌های ساختمانی و هم‌وزن اروپا در سایز 8 تا 18 (طول جان 80 تا 180 میلی‌متر) شاخه‌های 6 و 12 متری تولید می‌کند.

قیمت ناودانی ناب تبریز

نحوه خرید ناودانی ساختمانی ناب تبریز

بازرگانی مهد فولاد تمامی سایزهای ناودانی ساختمانی ناب تبریز را تامین می‌نماید و محصول را با بهترین قیمت و کیفیت به شما تحویل می‌دهد. برای خرید ناودانی ساختمانی ناب تبریز، همچنین دریافت مشاوره تخصصی با شماره ۱۸۳۶ از تهران و شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی 600، تماس برقرار نمایید.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

سوالات متداول

شما می توانید پس از بررسی قیمت ها در سایت، از تهران با شماره۱۸۳۶ و از شهرستان با شماره 62999080-021 داخلی 605، 610، 615، 625، 635 با کارشناسان ما تماس گرفته تا آن ها در جهت خرید محصول مورد نظر شما را راهنمایی کنند.

بله. این امکان برای شما مشتری عزیز فراهم است تا با هماهنگی قبلی با کارشناسان، پیش از خرید خود، از هر نظر کالا را بررسی کنید، همچنین می‌توانید با کارشناس کنترل کیفی مهد فولاد جهت مشاهده‌ی ناودانی‌های ناب تبریز ارتباط برقرار کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید