basket سبد استعلام
منو

قیمت ناودانی هموزن اروپا

مهد فولاد به عنوان مرجع تخصصی قیمت گذاری ناودانی هموزن اروپا، به روز ترین قیمت‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از این رو در لیست زیر می‌توانید قیمت ناودانی هموزن اروپا را مشاهده کنید. 

مشاهده بیشتر

کارخانجات ایرانی تلاش می‌کنند ناودانی‌های بسیار مشابه و دقیق مطابق با استاندارد تولید کنند که تنها مقدار بسیار کمی تلورانس ابعادی در کالای این کارخانجات دیده می‌شود. اصطلاحا به این نوع محصولات مشابه ناودانی اروپا، ناودانی هم وزن اروپا گفته می‌شود، از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه است.

قیمت ناودانی هم‌وزن اروپا در درجه اول متاثر از میزان عرضه و تقاضا است، اما ممکن است عوامل دیگر مانند هزینه مواد اولیه و نوسانات ارزی و تحریم ها بر قیمت نهایی این محصول تاثیر بگذارند.

قیمت ناودانی هموزن اروپا

نحوه خرید ناودانی هموزن اروپا

شرکت مهد فولاد با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی خرید و فروش انواع نبشی و ناودانی قادر به تامین تمامی سایزهای موجود ناودانی هموزن اروپا است. شما عزیزان می‌توانید با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 645 و 650 تماس گرفته، ضمن دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان ما فرآیند خرید خود را پیش ببرید. مجموعه مهد فولاد از ابتدا تا انتهای فرآیند خرید ناودانی هم‌وزن اروپا شما را همراهی می‌کند.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

ناودانی هم وزن اروپا
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/04/15 12:11

سوالات متداول

ناودانی هم‌وزن اروپا همان ناودانی اروپا است با این تفاوت که توسط کارخانجات داخلی تولید می‌شود و کمی تلورانس ابعادی نسبت به جدول اشتال دارد، بنابراین قیمت آن مقرون به صرفه‌ است.

بله. این امکان برای شما مشتری عزیز فراهم است تا با هماهنگی قبلی با کارشناسان، پیش از خرید خود، از هر نظر کالا را بررسی کنید، همچنین می‌توانید با کارشناس کنترل کیفی مهد فولاد جهت مشاهده‌ی کالا ارتباط برقرار کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید