basket سبد استعلام
منو

قیمت ناودانی برشی

در این بخش به بررسی مشخصات، نحوه‌ی خواندن‌، انواع کاربرد و راهنمایی درباره‌ی خرید ناودانی برشی شرح داده می‌شود. برای اطلاع از قیمت‌های انواع ناودانی‌ برش خورده با کارشناسان مهد فولاد با شماره 02162999080 داخلی 600 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

مشخصات ناودانی برش خورده

ناودانی یا به طور مخفف UNP یا U یکی از مقاطع فولادی بوده که مقطع آن به شکل U است. این محصول از لحاظ کاربرد به دو دسته اصلی صنعتی و ساختمانی تقسیم بندی می‌شوند. ناودانی به صورت شاخه‌های 6 و 12 متری است، اما بر اساس درخواست مصرف‌کننده در ابعاد سفارشی برش خورده می‌شود. معمولا ناودانی‌های ساختمانی برش می‌خورند که به آن‌ها گلمیخ نیز می‌گویند.

مشخصات تعیین ابعاد ناودانی برشی عبارتند از

  • ضخامت جان

  • طول جان

  • طول بال

  • طول ناودانی

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌شود ناودانی برش خورده همان ناودانی است که طول آن با توجه به درخواست متغیر است. مقطع آن به صورت عرضی، دارای دو بال مساوی عمود بر جان است که از داخل دارای انحنا می‌باشد. لازم به ذکر است که دارای طول بال برابر با یکدیگر می‌باشد. نکته قابل تامل بین ناودانی‌های وارداتی و تولید داخل وجود شیب و انحنا در جان و در محل اتصال جان و بال است. برای توصیف نمره ناودانی‌ها از طول جان‌ها بر حسب سانتی‌متر استفاده می‌شود. طول جان از 30 تا 400 میلی‌متر متغیر است، یعنی ناودانی 3 تا 40 در بازار عرضه می‌شود. طول ناودانی به صورت شاخه‌های 6 و 12 متری است که در صورت نیاز مصرف کننده می‌توان در سایزهای مختلف برش خورده شود.

شخصات ناودانی برشی

کاربرد ناودانی برشی

ناودانی‌های برش خورده به عنوان یکی از مقاطع فولادی با کاربردهای گسترده در صنعت ساختمان سازی و صنعتی کاربرد بسیاری دارد. عمده کاربرد آن‌ها در صنعت ساختمان سازی عبارتند از ایجاد ستون، خرپا ، قاب، سازه‌ها و در کرکره‌ها، نمای ساختمان‌ها، در و پنجره و در کاربردهای صنعتی برای تولید ماشین آلات صنعتی، شاسی خودروها و تریلی‌ها، پل‌های باربری و قفسه‌های فولادی، دکل سازی، ریل و ... اشاره کرد.

راهنمای خرید

پیشنهاد می‌شود هنگام خرید، وزن این کالا را معیار خرید قرار دهید. مجموعه مهد فولاد با توجه به نیاز شما مصرف کننده عزیز، ناودانی برشی یا گلمیخ را در ابعاد سفارشی عرضه می‌کند. لیست قیمت ناودانی 6 تا 16 برش خورده در جدول زیر ارائه شده است. مجموعه مهد فولاد به عنوان مرجع تخصصی قیمت گذاری نبشی و ناودانی، به ارائه ارزانترین و با کیفیت ترین ناودانی برشی در سراسر کشور می پردازد. شما می‌توانید به وسیله تماس با شماره ۱۸۳۶ از تهران و تماس با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ از شهرستان داخلی ۶۰۰ سفارش خود را ثبت کنید و با کارشناسان مجموعه به صورت رایگان مشورت کنید.

مشاهده کمتر

سوالات متداول

شما می توانید از تهران با شماره ۱۸۳۶ و از شهرستان با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی ۶۰۰ نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

بله، طول ناودانی‌ها 6 و 12 متر است و مطابق با سفارش برش می‌خورد.

بله، شما می‌توانید هنگام خرید درخواست برش ناودانی خود را ثبت کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید