basket سبد استعلام
منو

کارخانه های تولید کننده ناودانی

در این بخش به معرفی لیست کارخانه های تولید کننده ناودانی پرداخته می شود. اکثر کارخانه های نام برده در این صفحه با مهد فولاد همکاری مستقیم و بی واسطه دارند. برای اطلاع از فرآیند خرید و سفارش ناودانی مورد نظر خود، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 62999080-021

مشاهده بیشتر

کارخانه های تولید کننده ناودانی

در صفحه «قیمت ناودانی» و «مقاله ناودانی چیست» به تفصیل به چیستی ناودانی و کاربردهای آن اشاره شد. گفتیم که ناودانی به دو دسته بندی کلی استوار است. دسته اول ناودانی ساختمانی یا به اصطلاح ناودانی سبک و دسته دوم ناودانی صنعتی یا سنگین است که به آن ناودانی اروپایی نیز گفته می شود. در صورتی که این ناودانی در داخل کشور تولید گردد به آن ناودانی  هموزن اروپا گفته می شود.

پیشتر به چند مورد از مهم ترین کارخانه های تولید کننده ناودانی اشاره شد که با مهد فولاد نیز همکاری دارند. در این مطلب لیست 14 کارخانه را مشاهده می کنید که به شرح ویژگی ها و محصولات آنان پرداخته می شود.

 

کارخانه فولاد کوهپایه

کارخانه فولاد کوهپایه را می توان پیشتاز تولید کنندگان انواع ناودانی دانست. ناودانی کوهپایه توانسته است با دقت بالا در ابعاد و تلرانس و ظاهر با کیفیتی که از خود نشان می دهد از هر لحاظ برتری خود را نسبت به رقبا حفظ نماید. ناودانی کوهپایه به ناودانی اسپیرال نیز شهرت دارد که برگرفته از نام قدیمی این کارخانه است.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه اصفهان
استانداردهای تولیدی استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1:2009 برای ناودانی هایسنگین
سایز ناودانی های تولیدی 5 و 6

 

بهترین کارخانه های ناودانی

 

کارخانه فولاد ناب تبریز

یکی از محبوب ترین ناودانی های موجود در کشور ناودانی فولاد ناب تبریز است. وجود هر دو نوع ناودانی سبک و سنگین در سبد کالایی و کیفیت بسیار مقبول آن، علت محبوبیت ناودانی ناب تبریز است.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه تبریز
استانداردهای تولیدی

استاندارد ملی شماره 4477-1

استاندارد اروپایی  DIN EN 1026-1:2009 برای ناودانی های سنگین

استاندارد روسی GOST 8240: 1997 برای ناودانی های سبک

سایز ناودانی های تولیدی 8 تا 18

 

 

فولاد شکفته مشهد

ناودانی شکفته که به ناودانی فولاد مشهد نیز شهرت دارد، در هر دو نوع سبک و سنگین تولید می گردد. نکته مهم در خصوص این ناودانی وزن پایین تر آن نسبت به سایر انواع ناودانی در سایزهای مشابه است. به همین جهت در بین سازندگان محبوبیت بالایی دارد.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک و سنگین
استاندارد

استاندارد ملی شماره ۴۴۷۷-۱

استاندارد اروپایی DIN EN ۱۰۲۶-۱:۲۰۰۹ برای ناودانی های سنگین

 استاندارد روسی GOST ۸۲۴۰: ۱۹۹۷ برای ناودانی های سبک

محل استقرار کارخانه مشهد
سایز ناودانی های تولیدی 6 تا 16

 

 

کارخانه البرز ایرانیان (فایکو)

ناودانی البرز ایرانیان با نام ناودانی فایکو نیز در بازار شناخته می شود. این مجموعه علاوه بر تولید ناودانی فایکو، به تولید انواع مقاطع فولادی می پردازد. می توان کارخانه فایکو را یکی از برترین برندهای موجود در کشور دانست.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه ساری
سایز ناودانی فایکو 14، 16، 18، 20، 24

 

کارخانه ناودانی ذوب آهن اصفهان

 

مجتمع فولاد البزر غرب

فولاد البرز غرب در سال 1385 تاسیس گشت و در حال حاضر با ظرفیت تولید 90 هزار تن در سال بر اساس استاندارد اعلامی از سوی کارخانه تولید می گردد. لازم به ذکر است که ناودانی فولاد غرب تنها محصول تولید شده در این کارخانه نبوده و علاوه بر آن، به تولید میلگرد، نبشی و تسمه نیز مشغول است.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه ابهر
سایز ناودانی های تولیدی 8 تا 26

 

 

کارخانه دهشیر یزد

کارخانه دهشیر یزد در سال 1387 در شهر تفت شروع به فعالیت نمود. علاوه بر ناودانی دهشیر یزد، این واحد تولیدی به تولید سایر مقاطع فلزی بلند مانند تیرآهن و نبشی می پردازد. از ویژگی بسیار مهم این مجموعه می توان به تلرانس ابعادی دقیق آن با سایز اعلام شده اشاره کرد.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک 
محل استقرار کارخانه تفت - استان یزد
سایز ناودانی های تولید شده 10 و 12

 

 

نورد آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد به مدت محدودی به تولید ناودنی در سایزهای 10 و 12 می کرد. اما درحال حاضر تنها محصول قابل یافت این کارخانه ناودانی 10 است. این واحد تولیدی در اشتهارد واقع است.

 

 

کارخانه ذوب آهن اصفهان

مجموعه ذوب اهن اصفهان را به جرات می توان بزرگ ترین واحد تولیدی کشور دانست که به تولید انواع مقاطع فولادی می پردازد. قدمت کارخانه ذوب آهن اصفهان به سال 1373 باز می گردد. ناودانی ذوب آهن به علت خط تولید تیراز بالا و کیفیت مناسب محصول آن رواج بسیاری دارد.

 

نوع ناودانی ها سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه اصفهان
سایز ناودانی های تولیدی 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20

 

کارخانه فولاد فراد

 

کارخانه فولاد فراد

شرکت فولاد فراد به عنوان یک محموعه نوظهور قادر به ارائه ناودانی با کیفیت و با تلرانس دقیق دانست. کارخانه فولاد فراد در سال 1393 در تهران شروع به فعالیت نمود. شرکت مهد فولاد نیز افتخار همکاری با این برند معتبر و با کیفیت را دارد.

 

نوع ناودانی تولیدی سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه تهران
سایز ناودانی های تولیدی 8 و 10

 

 

کارخانه فولاد نصر آذربایجان

کارخانه فولاد نصر آذربایجان به عنوان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان ناودانی در سطح کشور شناخته می شود. این کارخانه علاوه بر تولید ناودانی فولاد نصر آذربایحان، اقدام به تولید سایر مقاطع فلزی مانند نبشی، تیرآهن و میلگرد می باشد. خط تولید این مجموعه محصول مشترک ایران و آلمان است. خطوط تولید کارانه فولاد نصر آذربایجان تماما هیدرولیک و بدون دخالت نیروی دست است.

 

نوع ناودانی های تولید شده سبک و سنگین
محل استقرار کارخانه تبریز
سایز ناودانی های تولیدی 8 و 10

 

مجتمع فولاد توس مشهد

ششرکت صنایع آهن و فولاد توس حجت مشهد در سال 1372 احداث شد.

 

نوع ناودانی های تولیدی سبک وسنگین
محل استقرار کارخانه مشهد
سایز ناودانی 6 و 8

 

مشاهده کمتر

سوالات متداول

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید