basket سبد استعلام
منو

راهنمای خرید آهن آلات در مهد فولاد

راهنمای خرید آهن آلات در مهد فولاد

قبل از بررسی راهنمای خرید آهن آلات باید به این نکته اشاره کنیم که بازرگانی مهد فولاد شرایطی فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی با مراجعه به سایت، از جدیدترین قیمت آهن آلات، اخبار و تحلیل به روز بازار آهن باخبر شوید و با خیال راحت نسبت به خرید و ثبت سفارش اقدام کنید. شما می توایند برای آگاهی یا تصمیم گیری بهتر و دریافت راهنمای خرید آهن آلات با کارشناسان خبره و مجرب شرکت مهد فولاد تماس حاصل فرمایید و از آنان مشاوره رایگان دریافت نمایید.

روش خرید آهن آلات در مهد فولاد 

در ابتدا بعد از ورود به سایت وارد دسته محصول دلخواه شده و ، با مراجعه به منوی موجود در بالای صفحه کالا مورد نظر را انتخاب کنید؛ پس از انتخاب دسته بندی مورد نظر طبق راهنمای خرید آهن آلات وارد صفحه مربوط به آن کالا می شوید. در این بخش می توانید به صورت دقیق ضخامت، اندازه، استاندارد، کارخانه تولیدی، توضیحات محصول و نمودار قیمت را مشاهده کنید.
نحوه ثبت سفارش در مهد فولاد به دوصورت آنلاین و تلفنی انجام می شود.

ثبت سفارش تلفنی آهن آلات :

در خرید تلفنی شما می توانید مستقیم با شماره 62999080-021 تماس بگیرید؛ موجودی قطعی آن را استعلام گرفته و از قیمت آن آگاه شوید. با استفاده از مشاوره تخصصی مناسب ترین مقطع فولادی مورد نیاز خود را پیدا کنید و به راحتی فرآیند خرید خود را نهایی سازید. 

 ثبت سفارش آنلاین آهن آلات :

شما می توانید پس از ورود به سایت و انتخاب دسته مقطع فولادی مورد نظر،  در بخش پنل استعلام فوری قیمت اطلاعات تماس خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای تکمیل و ثبت سفارش با شما تماس می گیرند.

روند ثبت نهایی سفارش آهن آلات: 

در ادامه روند ثبت سفارش مطابق با راهنمای خرید آهن الات، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات دقیق محصول و مشخص شدن کالا و آدرس دقیق محل تحویل بار، یک پیش فاکتور برای مشتری صادر می شود. در نظر د اشته باشید که مبلغ پیش پرداخت به نوع بار و تناژ آن بستگی دارد. هزینه باربری و حمل ونقل به عهده مشتری می باشد و پرداخت هزینه نهایی بعد از تحویل بار صورت می گیرد.
برای  کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند ثبت سفارش می‌توانید به بخش قوانین و مقررات سایت مراجعه فرمایید.

جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید