basket سبد استعلام
منو

تعرفه حمل و نقل آهن آلات درمهد فولاد

در محاسبه تعرفه حمل و نقل، موقعیت مکانی، وزن و حجم کالا از موارد مهمی است که باید درنظر گرفته شود. در شرکت مهد فولاد حمل کالا به شهر تهران و حومه، شهرستان و استان های ایران انجام می‌شود، زمان آن متناسب با موقعیت جغرافیایی مشخص می شود. البته تمام تلاش ما این است که بار مورد نظر در اسرع وقت به دست مشتریان برسد. محدوده زمانی ارسال بار هنگام ثبت سفارش بیان می شود اما به صورت تقریبی می‌توان گفت حمل کالا به تهران و حومه کمتر از یک روز بعد از ثبت سفارش صورت می گیرد و در شهرستان ، استان و شهرهای بزرگ دوتا سه روز بعد ثبت سفارش انجام می شود.

مهد فولاد همیشه سعی دارد تا بهترین شیوه حمل و نقل را به مشتری پیشنهاد کند و همواره از جدیدترین شیوه حمل بار استفاده می کند؛ بازرگانی مهد فولاد دوست دارد مشتری کمترین هزینه باربری را برای دریافت کالای خود بپردازد همچنین محصولی که مد نظرش است با همان کیفیت اولیه به دستش برسد. هدف بازرگانی مهد فولادجلب رضایت مشتری است.
برای آگاهی از تعرفه حمل و نقل به جدول زیر مراجعه فرمایید .

از آنجایی که تعرفه حمل‌و‌نقل متناسب با شرایط جوی و میزان مسافت مشخص می شود. براین اساس نمی توان مبلغ ثابتی را درنظر گرفت، به همین خاطر جهت اطلاع از تعرفه حمل و نقل با شماره 02162999080 وداخلی 955 تماس حاصل فرمایید.

جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید