استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

بیشترین جست و جوها

دسته‌بندی‌ها

دانشنامه

تولید کنندگان

در حال پردازش...

پروفیل و قوطی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف هستند که در شرکت مهدفولاد و با قیمتی مناسب به فروش می‌رسند. قیمت پروفیل و قوطی بسته به نوع آن متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در صورتی که می‌خواهید پروفیل مناسب را از میان 4 پروفیل فوق انتخاب و به خرید پروفیل و قوطی با قیمتی مناسب از سایت مهدفولاد بپردازید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه دهیم!

همچنین در صورتی که می‌خواهید از قیمت هر یک از انواع پروفیل مطلع شوید، می‌توانید روی لینک‌های بالای صفحه کلیک کنید و لیست قیمت پروفیل صنعتی، ساختمانی، مبلی و زرد را مشاهده کنید. تمامی قیمت‌های داخل لیست به صورت روزانه توسط کارشناسان مهدفولاد به‌روزرسانی می‌شوند. به طور کلی قیمت قوطی پروفیل بسته به شرایط بازار و میزان عرضه و تقاضا متغیر است. از آن جایی که پروفیل‌ها از ورق فولادی ساخته می‌شوند قیمت این ورق نیز فاکتور مهمی در تعیین قیمت پروفیل است.

آشنایی با انواع پروفیل و قوطی

پروفیل‌ها و قوطی‌ها در انواع مختلف و ابعاد مختلفی تولید شده و به فروش می‌رسند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پروفیل صنعتی

پروفیل صنعتی، نوعی فولاد یا آلومینیوم با شکل و ابعاد مشخص است که برای ساخت سازه‌های فلزی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  1. پروفیل ساختمانی

پروفیل ساختمانی یا پروفیل فلزی ساختمانی، نوعی مصالح ساختمانی است که به صورت قطعات فلزی با شکل و اندازه‌های مشخصی ساخته می‌شود و برای استفاده در ساخت و ساز ساختمان‌ها و سازه‌های فلزی به کار می‌رود.

  1. پروفیل مبلی

پروفیل مبلی نوعی پروفیل با سطح مقطع مربع یا مستطیل است که با نام قوطی سبک نیز در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  1. پروفیل زد

پروفیل Z یکی از انواع پروفیل‌های صنعتی است که شکل آن شبیه حرف "Z" می‌باشد. این پروفیل عمدتاً از فولاد ساخته شده و در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود.

همچنین از معروف‌ترین و پرکاربردترین پروفیل‌ها و قوطی‌های موجود در بازار می‌توان به پروفیل و قوطی 2*2 شش متری، قوطی 3*3، قوطی 4*4، قوطی 8*8، قوطی 5*3، قوطی 40*40، قوطی 10*10، قوطی 60*40، قوطی 6*6 و قوطی 50*50 اشاره کرد که قیمت تمامی آن‌ها در لیست قیمت سایت مهدفولاد ارائه شده است.

قیمت و خرید پروفیل

چه عواملی بر قیمت پروفیل و قیمت قوطی موثر است؟

قیمت پروفیل را می‌توان تحت تأثیر بسیاری از عوامل قرار داد. در زیر به برخی از عوامل اصلی که بر قیمت پروفیل و قیمت قوطی سبک و سنگین و نیز قیمت پروفیل درب و پنجره تأثیر می‌گذارند، اشاره شده است:

  • تاثیر نوع ماده سازنده بر قیمت پروفیل

مواد مورد استفاده در ساخت پروفیل می‌توانند متنوع باشند. ماده استفاده شده برای ساخت پروفیل می‌تواند از جنس فولاد، آلومینیوم، پلاستیک، چوب و هر نوع ماده‌ دیگری باشد و این موضوع می‌تواند بر قیمت پروفیل بسیار تاثیرگذار باشد.

  • تاثیر اندازه و شکل پروفیل بر قیمت قوطی

اندازه و شکل پروفیل نیز در تعیین قیمت آن تأثیر دارد. پروفیل‌های بزرگتر، عریض‌تر و ضخیم‌تر با قیمت بیشتری همراه هستند. همچنین شکل پروفیل هم می‌تواند بر قیمت آن تأثیرگذار باشد، زیرا شکل‌های پیچیده‌تر و سخت‌تر در هنگام ساخت نیاز به تجهیزات پیشرفته‌تر و نیز زمان بیشتری دارند.

  • تاثیر کیفیت تولید بر قیمت پروفیل

کیفیت تولید و سطح دقت و انحنای پروفیل نیز در تعیین قیمت قوطی و پروفیل تأثیرگذار است. پروفیل‌هایی که تحت شرایط نامناسب تولید شده باشند، با کیفیت پایین‌تر و قیمت پایین‌تری همراه خواهند بود.

  • تاثیر میزان تقاضا و عرضه بر قیمت قوطی

تقاضا و عرضه بازار نیز می‌تواند بر قیمت پروفیل تأثیرگذار باشد. هرچه تقاضا برای خرید پروفیل بالا و عرضه آن کم‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.

  • تاثیر هزینه‌های تولید بر قیمت پروفیل

هزینه‌های تولید مانند هزینه‌های نیروی انسانی، مواد اولیه، تجهیزات و سایر هزینه‌های مربوط به تولید پروفیل نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت آن است.

خرید و قیمت قوطی 2 در 2

قیمت قوطی ۲ در ۲ شش متری

قوطی ۲ در ۲ نوعی پروفیل مستطیل شکل با ابعاد 2 اینچ در 2 اینچ است و به طور معمول در طول ۶ متر به فروش می‌رسند. این نوع پروفیل‌ها معمولاً از فلز ساخته می‌شوند و برای استفاده در ساخت و ساز، صنایع فلزی، ماشین‌آلات و سایر برنامه‌های صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شوند.

پروفیل‌های ۲ در ۲ می‌توانند در انواع و اندازه‌های مختلفی و با مواد مختلفی تولید شوند و قیمت آنها بسته به این متغیرها متفاوت خواهد بود. لطفا در صورتی که می‌خواهید از قیمت قوطی ۲ در ۲ شش متری، قوطی ۳ در ۳ و سایر انواع قوطی‌های سبک و سنگین مطلع شوید، به صفحات مربوط به لیست قیمت این محصولات مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در مجموعه مهدفولاد تماس بگیرید.

محاسبه وزن انواع پروفیل چگونه است؟

وزن انواع پروفیل به بسته به اندازه، شکل، ضخامت و جنس متفاوت است. برای محاسبه وزن پروفیل می‌توانیم طبق فرمول زیر پیش برویم و وزن هر یک از پروفیل‌ها و قوطی‌های موردنیاز خود را محاسبه کنیم.

وزن پروفیل = (طول + عرض) * ضخامت * طول شاخه * چگالی فلز* ۲

با توجه به ساخت پروفیل‌های صنعتی از جنس فلز آهن و فولاد، به طور معمول چگالی این فلز یعنی عدد ۷.۸۶ در فرمول فوق قرار داده می‌شود.

لازم به ذکر است که میزان وزن پروفیل در این فرمول تقریبی بوده و وزن دقیق هر پروفیل بسته به جنس، کیفیت تولید و دقت در اندازه‌گیری ممکن است متفاوت باشد.

با این روش شما می‌توانید وزن قوطی 2*2 شش متری سنگین، وزن قوطی 2*2 شش متری سبک، وزن قوطی 40x40، وزن هر شاخه پروفیل ۶ متری، وزن قوطی ۳×۳ و وزن انواع پروفیل درب و پنجره را محاسبه کنید.

خرید پروفیل و قوطی از سایت مهدفولاد

ما در مجموعه مهدفولاد به فروش قوطی و پروفیل در انواع مختلف و با بالاترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان می‌پردازیم و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوط به این محصولات به مشاهده لیست قیمت پروفیل‌های مختلف بپردازید و نیز در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان متخصص ما در مجموعه مهدفولاد تماس بگیرید.

سوالات متداول
چگونه می‌توان نمودار تغییرات قیمت پروفیل را مشاهده کرد؟

شما می‌توانید نمودار تغییرات قیمت این محصول را داخل لیست ارائه شده در سایت، کنار قیمت هر محصول مشاهده کنید.

وزن پروفیل چگونه محاسبه می‌شود؟

وزن پروفیل براساس طول شاخه، ضخامت و ابعاد آن محاسبه می‌شود. شما می‌توانید از طریق پنل محاسبه وزن در سمت راست این صفحه، وزن پروفیل مدنظر خود را محاسبه کنید.

چگونه می‌توانم از به‌روزترین قیمت پروفیل آهن مطلع شوم؟

شما می‌توانید به‌روزترین قیمت پروفیل آهن را در لیست قیمت سایت مهدفولاد مشاهده کنید. همچنین می‌توانید در سریع‌ترین زمان، قیمت روز انواع پروفیل را از کارشناس مجرب ما استعلام کنید: 62999080-021 داخل 400