استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

بیشترین جست و جوها

دسته‌بندی‌ها

دانشنامه

تولید کنندگان

در حال پردازش...

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

قیمت ناودانی

راهنمای خرید به صرفه
بهترین کارخانه‌های تولید‌کننده این محصول:

ناودانی یکی از قطعات فلزی پرکاربرد در صنعت و ساختمان است که در کاربردهای مخلتفی در این دو حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه مهدفولاد به عنوان مرجع تخصصی قیمت‌گذاری نبشی و ناودانی کشور، قیمت ناودانی تمامی ابعاد تولیدی برندهای مختلف را در لیست قیمت سایت خود داده است. برای مشاهده کم‌ترین قیمت‌ ناودانی موجود در بازار فولاد به جدول ارزان‌ترین‌ها مراجعه کنید، شما می‌توانید برای اطلاع از برند هر سایز و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02162999080 داخلی 600 تماس بگیرید.

البته بهتر است پیش از آن تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید تا با ناودانی، کاربردها و ویژگی‌های آن به شکل تخصصی‌تری آشنا شوید.

آشنایی با ناودانی

ناودانی به نوعی کانال فلزی اشاره دارد که به شکل حرف "U" است و به طور معمول در ساخت و ساز و تولید به عنوان تکیه گاه سازه‌ای برای اجزای مختلف ساختمان مانند پانل‌های شیشه‌ای، تابلوها و قفسه بندی‌ها استفاده می شود. ناودانی‌ها در اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلفی در صنعت موجود هستند و می‌توانند از انواع فلزات از جمله فولاد، آلومینیوم و برنج ساخته شوند. آنها اغلب به دلیل استحکام، دوام و تطبیق پذیری بسیار بالایی که دارند در ساختمان‌سازی و صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت ناودانی لحظه ای

قیمت ناودانی به عوامل مختلفی از جمله قیمت ارز، قیمت فولاد، شرایط بازار و ... وابسته است. به همین دلیل قیمت این محصول به صورت لحظه‌ای و روزانه در حال تغییر است و شما در صورت تمایل به خرید ناودانی باید پیش از هر چیز به سراغ بررسی قیمت ناودانی لحظه‌ ای بروید و پس از آن برای خرید اقدام کنید.

هر چه قیمت ارز بیشتر باشد، قیمت لحظه‌ای ناودانی نیز بیشتر می‌شود. به همین دلیل توجه به نرخ ارز در هنگام خرید این محصول دارای اهمیت بسیار زیادی است. علاوه بر آن، قیمت جهانی فولاد نیز بر قیمت لحظه‌ای ناودانی تاثیرگذار است. پس بهتر است خرید این محصول را در زمانی انجام دهید که شرایط بازار مناسب و قیمت لحظه‌ای ناودانی در پایین‌ترین حالت ممکن است.

قیمت ناودانی سنگین

ناودانی‌ها به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می‌شوند. قیمت ناودانی سنگین با ناودانی سبک متفاوت است و این موضوع یکی از مسائلی است که خریداران ناودانی با آن روبرو می‌شوند و باید به طور کامل از آن اطلاع داشته باشند. به طور معمول قیمت ناودانی سنگین از ناودانی سبک به دلیل وزن بیشتر و نیز متریال اولیه مورد استفاده بیشتر است. این ناودانی با نام‌های ناودانی اروپا یا ناودانی هم وزن اروپا نیز شناخته می‌شود.

وزن ناودانی‌های سنگین بر حسب جدول اشتال و استانداردهای موجود قابل مشاهده است و با اطلاع از وزن و مشخصات این محصولات می‌توان قیمت تقریبی آن‌ها را دانست.

شما می‌توانید در سایت ما به مشاهده لیست کامل قیمت ناودانی سنگین بپردازید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره این ناودانی‌ها و تفاوت‌ آن‌ها با ناودانی سبک با کارشناسان ما در مهدفولاد تماس بگیرید.

قیمت انواع ناودانی

ناودانی‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. انواع ناودانی بر حسب سایز و وزن به ناودانی‌های ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ... تقسیم می‌شوند. این تقسیم بندی بر اساس استانداردهای ملی و اروپایی انجام می‌شود. قیمت انواع ناودانی ۸، ۱۰ و ۱۲ با توجه به تفاوت وزن و سایز با یکدیگر متفاوت است. در ادامه قصد داریم تا شما را با قیمت هر یک از این ناودانی‌ها آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

  • قیمت ناودانی 8

ناودانی ۸ یکی از انواع ناودانی است که عرض جان آن ۸ است. در واقع عدد ۸ بیانگر سایز این نوع ناودانی است که بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می‌شود. وزن ناودانی ۸ با طول ۶ متر به طور معمول در حدود ۳۳ کیلوگرم است.
این نوع ناودانی دارای وزن سبک، مقاومت بالا و طول عمر بالا است و به همین دلیل در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • قیمت ناودانی 10

ناودانی ۱۰ را می‌توان پرکاربردترین سایز ناودانی در بازار دانست. این نوع ناودانی بر اساس دو استاندارد مختلف UPE و UPN تولید می‌شود و با توجه به این موضوع دارای استحکام بالا و مقاومت بالا در برابر ضربه است و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند.

این محصول دارای ارتفاع جان ۱۰ سانتی متر (۱۰۰ میلی‌متر) است و هر شاخه ۶ متری از آن در حدود ۶۴ کیلوگرم وزن دارد. البته این مسئله به استاندارد به کار رفته در تولید محصول نیز وابسته است. قیمت ناودانی ۱۰ بر اساس وزن، شرایط بازار و نیز ویژگی‌های آن می‌توان متفاوت باشد.

  • قیمت ناودانی 12

ناودانی ۱۲ دارای ارتفاع جان ۱۲ سانتی‌متری یا ۱۲۰ میلی‌متری است و به دلیل وزن بالاتر، قیمت بیشتری نیز نسبت به ناودانی ۸ و ۱۰ دارد. این محصول نیز مانند ناودانی ۱۰ بر اساس دو استاندارد مختلف ... و ... تولید می‌شود. وزن این ناودانی بر اساس استاندارد به کار رفته در تولید آن متفاوت است و می‌تواند ۱۴۶ یا ۱۶۰ کیلوگرم باشد. البته این وزن برای ناودانی‌های ۱۲ با طول ۶ متر است.

راهنمای خرید ناودانی

راهنمای خرید ناودانی دارای اطلاعاتی است که هر فردی پیش از خرید ناودانی به آن نیاز دارد. اگر قصد خرید هر یک از انواع ناودانی صنعتی، ساختمانی و در سایزهای مختلف را دارید، باید با برخورداری از راهنمای خرید ناودانی بهترین نوع آن را انتخاب کنید. همچنین شما باید با بهترین تولیدکنندگان ناودانی در ایران آشنا شوید تا در هنگام خرید این محصول، محصولات بی‌کیفیت و نامناسب را خریداری نکنید.

اگر به دنبال برخورداری از راهنمای خرید ناودانی هستید، می‌توانید با کارشناسان متخصص ما در مجموعه مهدفولاد تماس بگیرید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم را درباره ناودانی‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند و بهترین نوع ناودانی را بر حسب نیاز و کاربرد موردنظر شما در اختیارتان قرار می‌دهند. پس از آن شما می‌توانید ناودانی موردنیاز خود را از طریق مهدفولاد سفارش دهید و در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید.

کاربرد ناودانی چیست؟

ناودانی‌ها به دلیل ویژگی‌ها و مزایایی که دارند در کاربردهای مختلف و گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید بتوان مهم‌ترین کاربردهای این محصول را در صنعت ساختمان سازی دانست. اما این ناودانی‌ها در صنایع دیگر همچون خودروسازی، ساخت پل‌های فولادی، ساخت تجهیزات دریایی، ساخت ماشین آلات و خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشخصات این ناودانی‌ها بر حسب کاربرد مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد و از ناودانی با مشخصات، ویژگی‌ها و ابعاد مختلفی در کاربردهای متفاوت استفاده می‌شود.

انواع ناودانی؛ ناودانی‌های صنعتی و ساختمانی

ناودانی یکی از اجزای سازه‌های ساختمانی و صنعتی است و به عنوان یک ستون عمودی برای حمایت و انتقال بار به کار می‌رود. این قطعات به دو دسته ناودانی‌های صنعتی و ناودانی‌های ساختمانی تقسیم می‌شوند. در زیر به بررسی این دو دسته از ناودانی‌ها می‌پردازیم:

  • ناودانی‌های صنعتی

این نوع ناودانی‌ها برای استفاده در برنامه‌های صنعتی ساخته شده‌اند و اغلب از فولاد با کیفیت بالا ساخته می‌شوند. ناودانی‌های صنعتی در کاربردهایی مانند صنایع دریایی، ماشین‌آلات سنگین، بسته بندی، ساخت و ساز، پالایشگاه‌ها، تولید نیروگاهی و صنایع شیمیایی استفاده می‌شوند.

  • ناودانی‌های ساختمانی

این نوع ناودانی‌ها برای استفاده در ساختمان‌ها و سازه‌های ساختمانی ساخته می‌شوند. اغلب از فولاد ساخته شده‌اند و برای استفاده در کاربردهایی مانند سقف‌ها، درب‌ها، پنجره‌ها، دیوارهای جداسازی و سیستم‌های تهویه هوا به کار می‌روند. ناودانی‌های ساختمانی همچنین در کاربردهای دکوراسیون داخلی نیز استفاده می‌شوند.

قیمت ناودانی

بررسی قیمت ناودانی

قیمت ناودانی نیز مانند سایر قطعات صنعتی به طور دائم در نوسان است. دلیل این نوسان، وابستگی قیمت ناودانی به فاکتورهای مختلفی است که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع و کیفیت فولاد: ناودانی‌هایی که از فولاد با کیفیت بالاتری ساخته شده‌اند، قیمت بیشتری دارند.
  2. اندازه و ابعاد: قیمت ناودانی بر اساس اندازه و ابعاد آن تعیین می‌شود. ناودانی‌های بزرگتر با قطر بیشتر، قیمت بیشتری دارند.
  3. محل تولید: محل تولید و کارخانه سازنده این محصول نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیرگذار باشد و سبب کاهش یا افزایش قیمت ناودانی شود.
  4. تقاضای بازار: تقاضا و عرضه در بازار نیز بر روی قیمت ناودانی تأثیرگذار است. در صورتی که تقاضای بازار بیشتر باشد، قیمت محصول نیز بالاتر خواهد بود.

به طور کلی، قیمت ناودانی تحت تأثیر عوامل مختلف است و باید به طور دوره‌ای بازبینی شود.

قیمت و خرید ناودانی از مهدفولاد

سایت مهدفولاد یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش آنلاین فولاد و محصولات وابسته به آن است که بیشتر محصولات فولادی شامل ناودانی را به قیمت کارخانه عرضه می‌کند.
برای خرید ناودانی از سایت مهدفولاد، می‌توانید به سایت آن مراجعه کنید و پس از انتخاب ناودانی مورد نظر، قیمت آن را مشاهده کنید. سپس برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمایی جهت خرید و خرید محصول با قیمت مناسب، با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول
آیا امکان بازدید از ناودانی‌ها وجود دارد؟

بله. این امکان برای شما مشتری عزیز فراهم است تا با هماهنگی قبلی با کارشناسان پیش از خرید خود، از هر نظر کالا را بررسی کنید، همچنین می‌توانید با کارشناس کنترل کیفی مهدفولاد جهت مشاهده کالا ارتباط برقرار کنید.

محل بارگیری ناودانی‌ها کجاست؟

ناودانی‌ها مستقیما از درب کارخانه‌ها و یا انبار تهران بارگیری می‌شوند. کارشناسان فروش مهدفولاد، نزدیک‌ترین محل تامین به مقصد شما عزیزان را برای ارسال بار تعیین می‌کند تا هزینه‌های باربری کاهش یابد.