مهد فولاد کیان

این مجموعه از سال ۱۳۸۳ در زمینه بازرگانی فولاد به فعالیت پرداخته و در جهت گسترش فعالیت و شفاف سازی معاملات در سال ۱۳۹۶ اقدام به تاسیس شرکت مهد فولاد کیان با نام تجاری مهد فولاد نموده است.

آغاز مهدفولاد

این مجموعه از سال ۱۳۸۳ در زمینه بازرگانی فولاد کار خود را آغاز کرد و در جهت گسترش فعالیت و شفاف‌سازی معاملات در سال ۱۳۹۶ اقدام به تاسیس شرکت مهد فولاد کیان با نام تجاری مهدفولاد کرد. رضایت‌مندی، پشتیبانی مشتریان و ارائه مشاوره فنی و تخصصی اولویت کار مجموعه مهدفولاد است. امیدواریم با ارائه بهترین خدمات از جمله پاسخگویی در اسرع وقت، متعهد بودن و تسهیل در فرآیند خرید، همراهی امین و قابل‌اعتماد برای شما باشیم. مهدفولاد با شعار راحت بخرید، مطمئن بسازید همراه همیشگی شماست.

اهداف مجموعه

تامین انواع مقاطع فولادی مورد نیاز کشور ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت مشاوره رایگان تخصصی تسهیل و تسریع فرآیند خرید کنترل کیفیت محصولات (QC) پشتیبانی امور مشتریان

سابقه همکاری

شرکت مهدفولاد با سابقه طولانی در حوزه آهن‌آلات افتخار همکاری با مجموعه‌های پیشرو در صنعت و عمران کشور را داشته است. تامین انواع مقاطع فولادی و ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به این مجموعه‌ها باعث همکاری‌های گسترده‌ای شده است.

1/3