قوانین و مقررات خرید آهن آلات از مهد فولاد

مخاطبان عزیز لطفا قوانین و مقررات خرید آهن آلات مهد فولاد را برای استفاده بهتر و بهینه خدمات و برنامه های این شرکت با دقت مطالعه فرمایید. این مجموعه تمام تلاش خود را می کند تا همیشه پشتیبان شما کاربران عزیز در اجرای خدمات و خواسته هایتان باشد؛ هدف اصلی مهد فولاد جلب رضایت شما عزیزان است.

کلیه اقدامات و عملکرد سایت منطبق با قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران اعم از قانون اساسی، مدنی، تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده است.

مهد فولاد از هیچ تلاشی به منظور بهبود سیاست ها و رویه‌ی کاری خود به منظور اطمینان خاطر از صیانت منافع مشتریان خود مضایقه نخواهد کرد و به همین دلیل پیوسته در حال تحول و پیشبرد سیستم کاری و قوانین مالی و فروش خود می باشد. تمام تغییرات قوانین و مقررات خرید آهن الات مهد فولاد در این صفحه به روز رسانی می‌شود. توصیه ما به شما این است به طور مرتب به این صفحه سر بزنید تا از تغییرات احتمالی در قوانین ثبت سفارش، فروش و تحویل مهد فولاد آگاه شوید.

قوانین جاری بازرگانی مهدفولاد

تعاریف و مفاهیم

مشتری : هر شخص حقيقي يا حقوقي است كه كالا يا خدمتی را خريداری می كند. یا اطلاعات خود را در فرم ثبت نام ( سفارش) وارد، از خدمات مهد فولاد استفاده کند.

عرضه كنندگان كالا و خدمات: به کلیه تولید کنندگان، وارد کنندگان، توزیع کنندگان، فروشندگان کالا و ارائه کنندگان خدمات اعم از فنی و حرفه ای و همچنین کلیه دستگاه ها، مؤسسات و شرکت هایی اطلاق می شود که مانند مهد فولاد به طور مستقیم یا غیر مستقیم، به صورت کلی و جزئی، کالا و خدمات به مصرف کننده ارائه می نمایند.

مالکیت سایت؛ ارائه خدمات

با استناد بر قانون مالکیت معنوی و فکری؛ تمام حقوق این وب سایت و مطالب و خدماتی که در آن ارائه می‌شود متعلق به بازرگانی مهد فولاد است، بنابراین استفاده از اطلاعات و خدمات سایت مهد فولاد با ذکر نام و حفظ قانون کپی رایت باید انجام پذیرد.

بازرگانی مهد فولاد تلاش می کند، محتوا و اطلاعاتی که در پایگاه اینترنتی خود ارائه می دهدصحیح و درست باشد. تمام محتوا محصولات و اطلاعات درج شده متناسب با منابع و مراجع اصلی، شرکت‏‌های سازنده محصولات می باشد. همچنین تمام قیمت های بارگذاری شده نیز برابر با قیمت روز بازار است.

بازرگانی مهد فولاد مسئول صحت کالا و خدمات عرضه شده مطابق ضوابط و شرایط مندرج در قوانین یا قراری که گذاشته شده ( پیش فاکتور) یا عرفی که درمعامله بیان شده می باشد. هدف این شرکت این است که کلیه سفارشات در اسرع وقت با نهایت دقت به دست مصرف کننده برسد وتمام روند ارسال و تحویل کالا بدون مشکل انجام گیرد.

پردازش و ارسال سفارش

ارسال کالا در شرکت مهد فولاد در روز های کاری انجام می‌گیرد؛ به این شرح که روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی کالای ثبت شده متناسب با نوع سفارش و شرایط مکانی و زمانی آن ارسال می‌شود. به دلیل نوسانات قیمتی در بازار قبل ازاقدام به خرید حتما از موجود بودن محصول و قیمت آن اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید با استفاده از ثبت سفارش و وارد کردن اطلاعات کاربری خود درقسمت استعلام فوری قیمت اقدام به خرید کالای خود کنید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته درخواست شما پردازش و ارسال می‌‎شود. برای اطلاع از زمان و تعرفه باربری به صفحه تعرفه حمل و نقل مراجعه فرمایید.

همچنین شما می توانید با تماس با شماره 02162999080 در ساعات اداری به ثبت درخواست خود بپردازید. این نکته را باید درنظر داشته باشید چون تمام مکاتبات ما از طریق شماره همراه می‌باشد به همین خاطر باید اطلاعات و نحوه پاسخ گویی خود را مشخص کنید و از صحت آن مطلع باشید، تا مشکلی در روند ثبت سفارش ایجاد نشود.

عزیزانی که اقدام به ثبت سفارش می کنند باید توجه داشته باشند که اطلاعاتی مانند شماره تلفن و مکان و اطلاعات کاربری خود را به دقت به کارشناس فروش ابلاغ فرمایند تا در روند تحویل سفارش مشکلی ایجاد نشود. چنانچه اطلاعات مهمی مانند محل تحویل، نام، نام خانوادگی و تلفن شخص تحویل گیرنده اشتباه باشد سفارش قابل پیگیری نخواهد بود و متاسفانه تحویل بار میسر نمی باشد. در نظر داشته باشید ارائه کارت ملی برای شخص تحویل گیرنده به مسئول باربری الزامی است.

هنگام ثبت درخواست مبلغ اولیه به عنوان پیش پرداخت محاسبه می شود و درآخر مبنای تسویه نهایی محصول، وزن بار، توسط باسکول مبدا مشخص شده. همچنین اساس تصفیه حساب وصول وجه در بانکی است که توسط فروشنده اعلام شده است. هزینه حمل ونقل، بارگیری به عهده مشتری می‌باشد. این نکته راباید درنظر داشته باشید که قبل از تخلیه بار کلای خریداری شده باید بررسی شود و اگر مشکل بود با کارشناس فروش درمیان بگذارد در غیر این صورت قابل پیگیر نیست.

اگر صورت سفارش شما محصولاتی با دسته بندی های گوناگونی را شامل شود، بارگیر از محل های مختلفی انجام می‌گیرد. این امر مستلزم پرداخت هزینه بنگاه داری است، که مطابق با عرف بازار آهن در سال 1400 به ازای هر کیلوگرم بار حدود 1200 ریال محاسبه می گردد. وزن تقریبی در پیش فاکتور به عرض مشتری گرامی می رسد.

در صورتی که در زمان تحویل وزن بار ارزیابی شده از وزن درج شده در پیش فاکتور بیشتر باشد، مشتری گرامی موظف می باشد که ظرف 45 دقیقه ماالتفاوت را بپردازد. به علت شرایط جوی ممکن است مقاطع فولادی که انبار شده مقداری تغییر رنگ ظاهری و سطحی داشته باشند؛ و اینکه به خاطر مسائل و شرایط حمل و نقل زمان بارگیری تقریبی بیان می شود.

حریم خصوصی در مهد فولاد

بازرگانی مهد فولاد برپایه‌ی ماده 7 تصویب نامه شماره 2217211 شورای عالی اداری، مورخ 21/11/1392 خود را به رعایت حریم خصوصی تمام مشتریان و کاربران وبگاهش متعهد می داند، صرفا اطلاعاتی را از آنها مطالبه می کند که برای ارائه بهتر خدمات مفید هستند و از انتشار و عرضه آن به غیر خودداری کرده؛ این اطمینان را به کاربران می دهد که هیچگونه اطلاعاتی بدون اجازه از ایشان به دیگران داده نمی شود. شرکت مهد فولاد تا آنجا که می تواند از حریم شخصی شما دفاع می‌کند؛ تمام سعی ما این است که امنیت پایگاه اینترنتی خود را افزایش دهیم.

قوه قهریه در مهد فولاد

تمام قوانین که دربالا بیان شده در شرایط عادی قابل استناد است . در صورت وقوع مسائلی که شامل موارد قوه قهریه به حساب می آید، بازرگانی مهد فولاد هیچ مسئولیتی را به عهده ندارد .

اصل امانت داری و رعایت حریم خصوصی مشتریان از موارد مهمی است که بازرگانی مهد فولاد همیشه خود را ملزوم به اجرای آن می داند؛ کاربران عزیز می توانند درصورت وقوع هرگونه مشکل یا تخلف لطفا آن را از طریق کانال های ارتباطی با ما درمیان گذارند.

*منبع: تمام موارد و بیانیه های ذکر شده در این صفحه مطابق قوانین مرکز توسعه تجارت الکترونیک وضع شده است.