basket سبد استعلام
منو

قیمت تیرآهن لانه زنبوری

ما در این بخش به عوامل مؤثری که باعث تعیین قیمت تیرآهن لانه زنبوری شده، همچنین شرایط اثر گذار بر بازار آن مشخصات و نحوه خرید می‌پردازیم. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی خرید با کارشناسان مهد فولاد با شماره 02162999080 در تماس باشید. 

مشاهده بیشتر

تیرآهن لانه زنبوری از مقاطع فولادی پر کاربرد درپروژه های عمرانی و ساخت و ساز محسوب می‌شود. به سبب کاربرد گسترده متناسب با استاندارد روز در شکل و ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

این محصول به دلیل نقش کلیدی که در برآورد قیمت تمام شده پروژه های ساخت و ساز دارد، فعالان این حوزه مانند مهندسین ناظر قبل از برنامه ریزی باید به طور دقیق تیرآهن لانه زنبوری و عوامل مؤثر برآن را درنظر بگیرند. این کالا از نظر حفره هایی که روی بدنه اصلی آن قرار دارد تنوع زیادی دارد.

فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت تیر آهن لانه زنبوری

به سبب تاثیر عوامل متعدد بر قیمت تیرآهن لانه زنبوری همچنین تلاطم در بازار مقاطع فولادی، نمی توان قیمت ثابتی برایش درنظر گرفت. برای برآور هزینه های پروه های عمرانی همچنین خرید تیرآهن لانه زنبوری با مناسب ترین قیمت بازار باید پارامتر های مهمی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر این کالا اثر گذار است را بشناسید.

فاکتور های مهم و تاثیر گذار بر قیمت لانه زنبوری تیرآهن

مهم ترین فاکتور هایی که به صورت مستقیم بر قیمت تیرآهن لانه زنبوری اثر گذار است، عبارتند از:

•    نوع
•    جنس 
•    آلیاژ
•    متریال
•    وزن
•    ابعاد 
•    شکل 

از آنجایی که هر کارخانه متناسب با وزن و ابعاد و متریال مخصوص به خود دست به تولید مقاطع فولادی می زند. عرضه کنند محصول، قیمت تمام شده آن کالا برای تولید کننده، هزینه حمل و نقل و بعد مسافت نیز از اهمیت زیاد در تعیین قییمت تیرآهن لانه زنبوری دارد. 

البته فاکتور های دیگری نیز وجود دارد که  به صورت غیر مستقیم بر قیمت این محصول اثر گذار است. مانند:

•    معاملات بورس کالا
•    نوسانات نرخ ارز
•    نسبت عرضه و تقاضا
•    نوسانات قیمت شمش
•    سنگ آهن
•    شرایط سیاسی

به روز ترین قیمت مصنوعات تیرآهن

مشخصات تیر زنبوری

تیرآهن لانه زنبوری نقش مهمی در تعیین کیفیت سازه دارد. با اینکه وزن تقریبا یکسانی نسبت به دیگر تیر ها دارد ولی از مقاومت خمشی بالاتری برخوردار است. تیرآهن لانه زنبوری در سازه های فولادی مانند انبار صنعتی و یا ساختمان های مسکونی چند طبقه همچنین در مواردی که وزن کم و قدرت خمشی بالا مد نظر است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تیرآهن لانه زنبوری به دو روش نورد گرم و سرد تولید و به بازار عرضه می شود. البته آلیاژ، مواد اولیه، وزن هر شاخه از تیرآهن لانه زنبوری به کارخانه و استاندارد تولید شده آن بستگی دارد.

از مزایای مهم این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•    مقاومت و دوام بالا
•    تطبیق‌پذیری
•    وزن سبک
•    مقرون به صرفه
•    قابلیت عبور راحت لوله و تاسیساتی برق 

تیرآهن های لانه زنبوری در سازه به عنوان تیر اصلی و فرعی در ستون سقف طاق قوسی سیستم های فضایی سازه به کار می‌روند. به سبب اهمیت این کالا در ساخت و ساز کارخانه های زیادی دست به ساخت این محصول می زنند. کارخانه ذوب آهن اصفهان از معروف ترین تولید کنندگانی است که این کالا را در بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند.

نحوه خرید مصنوعات تیرآهن از مهد فولاد

نحوه خرید تیرآهن لانه زنبوری از مهد فولاد

استفاده از تیرآهن لانه زنبوری نسبت به تیرهای معمولی مزیت های بیشتری برای سازه دارد که سبب افزایش مقاومت سازه در برابر فشار و نیروهای محیطی مانند زلزله می‌شود. براین اساس دانستن قیمت روز تیرآهن لانه زنبوری از مهمترین فاکتور هایی است که در هنگام برآورد هزینه ساخت و ساز باید از آن اطلاع داشته باشید. همچنین یک مرجع مطمئن که بتوان به راحتی از آن مقاطع فولادی مورد نیاز را تهیه کرد یا با گرفتن مشاوره و راهنمایی درست موجب انتخاب بهترین گزینه شود.

در مجموعه مهد فولاد، تیرآهن لانه زنبوری با بهترین آلیاژ و برترین کیفیت بازار در انواع تناژ از درب کارخانه یا بنگاه بدون واسطه با قیمت های رقابتی عرضه می شود. بازرگانی مهد فولاد با تجربه چندین ساله در عرصه فروش آهن آلات و داشتن متخصصان و کارشناسان در حوزه فروش مقاطع فولادی به ارائه انواع تیرآهن در ابعاد و سایز های متفاوت می‌پردازد. 

شما می توانید لیست قیمت تیرآهن لانه زنبوری را امروز را در زیر مشاهده کنید. همچنین با برقراری تماس با شماره 021۶۲۹۹۹۰۸۰ درکنار دریافت راهنمایی تخصصی خرید، از قیمت و مشخصات فنی محصولات آگاه شده و سفارش خود را نیز ثبت کنید.
 

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

تیرآهن لانه زنبوری ذوب آهن
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/09/08 15:08
محص‍ول طول سایز واحد استاندارد قیمت کارخانه قیمت بنگاه
تیرآهن لانه زنبوری 12 12متر 12 شاخه CPE تماس بگیرید تماس بگیرید
تیرآهن لانه زنبوری 14 12متر 14 شاخه CPE تماس بگیرید 29,000,000
تیرآهن لانه زنبوری 16 12متر 16 شاخه CPE تماس بگیرید 37,000,000
تیرآهن لانه زنبوری 18 12متر 18 شاخه CPE تماس بگیرید 39,600,000
تیرآهن لانه زنبوری 20 12متر 20 شاخه CPE تماس بگیرید 49,300,000
تیرآهن لانه زنبوری 22 12متر 22 شاخه CPE تماس بگیرید 54,650,000
تیرآهن لانه زنبوری 24 12متر 24 شاخه CPE تماس بگیرید 76,400,000
تیرآهن لانه زنبوری 27 12متر 27 شاخه CPE تماس بگیرید 76,750,000
تیرآهن لانه زنبوری 30 12متر 30 شاخه CPE تماس بگیرید 101,500,000

سوالات متداول

بله قبل از تخلیه بار این امکان وجود دارد.

تمام تلاش ما این است که سفارشات در اسرع وقت به دست شما عزیزان برسد، اما نمی توان زمان دقیقی بیان کرد بستگی به زمان و مکان سفارش دارد.

بله.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید