مهد فولاد

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

بیشترین جست و جوها

دسته‌بندی‌ها

دانشنامه

تولید کنندگان

در حال پردازش...

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word
قیمت‌ها بر اساس تومان و بدون احتساب 10% مالیات است.
سایز
محل بارگیری
حالت
واحد
قیمت‌ها به تومان است. قیمت
به‌روزرسانی
سفارش
نوسان
3
انبار تهران
6 متری
کیلوگرم
24 تیر | 10:44
واحد: کیلوگرم
4
انبار تهران
6 متری
کیلوگرم
27273
24 تیر | 10:44
واحد: کیلوگرم
5
انبار تهران
6 متری
کیلوگرم
27273
24 تیر | 10:44
واحد: کیلوگرم
6
انبار تهران
6 متری
کیلوگرم
27273
24 تیر | 10:44
واحد: کیلوگرم

سپری آهنی یکی از مقاطع پر فروش و مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی است که از این محصولات در جهت ساخت انواع درب و پنجره ، اتصالات پل و ستون و... استفاده می‌کنند. در واقع روش تولید این محصولات پر مصرف در صنایع با روش نورد گرم است که در ادامه به معرفی هر یک از انواع این مقاطع پر مصرف در صنعت پرداخته ایم. اگر قصد خرید نبشی، انواع سپری آهنی و یا پروفیل T را دارید می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی مهد فولاد اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه محصولات نمائید.

سپری چیست؟

سپری یا پروفیل T دارای بال و جان بلند و باریک هستند که به صورت فابریک و پرسی نیز به تولید می‌رسند. در واقع در اکثر موارد برای تولید این محصول، تیرآهن را به صورت طولی برش داده و سپری را تولید می‌کنند. در واقع زمانی که نیاز به ضخامت بالا پروفیل سپری باشد، تیرآهن‌های سنگین و یا هاش را برش داده و این محصول را به تولید می‌رسانند. عمدتا انواع سپری با ضخامت ۹/۰ الی ۵/۲ میلی‌متر به تولید می‌رسند که پر فروش‌ترین این محصول، دارای ضخامت ۲ میلی‌متر است.

در واقع دیواره انواع سپری با لبه آن‌ها هم اندازه است و دارای نمره‌های گوناگونی هستند که اندازه لبه و دیواره محصولات بر حسب میلی‌متر است.

انواع سپری فلزی

انواع پروفیل T از جنس آلومینیوم، برنج، استیل، آهن و مس هستند. برای تولید این مقاطع آهنی از روش نورد سرد و گرم استفاده می‌شود که مسلما محصولات تولید شده با روش نورد سرد، دارای کیفیت و مقاومتی پایین‌تر خواهند بود. در واقع تولید انواع سپری به روش نورد گرم مقرون به‌صرفه‌تر است، چرا که دارای قیمتی مناسب‌تر بوده و همچنین مقاومت بالا‌تری به نسبت پروفیل تولید شده با روش نورد سرد خواهند داشت. استاندارد های ساخت انواع سپری عبارتند از:

سپری آلومینیومی

عمده مصرف سپری آلومینیومی بیشتر برای ساخت سقف کاذب حمام، آشپزخانه، فروشگاه ها و دیگر مکان ها است. با توجه به اینکه سپری آلومینیومی دارای استحکامی بالا است و تمیز کردن آن‌ها آسان است، در معماری سبک مدرن از این قبیل محصولات استفاده می‌شود. اغلب انواع سپری آلومینیومی به دو صورت فابریک و پرسی به تولید می‌رسند که نوع فابریک کیفیتی بالاتر به نسبت سپری آلومینیومی پرسی دارد.

قیمت انواع سپری

سپری آهنی

انواع سپری آهنی موجود در بازار به دو دسته سپری آهنی و نوردی تقسیم می‌شوند که هر یک از این قبیل محصولات برای استفاده در مکان های تعریف شده مناسب خواهند بود.

1. سپری آهنی فابریک

این نوع سپری نیز طبق جدول اشتال و یا همان استاندارد آلمان به تولید می‌رسند که طی مراحل نورد به شکل سپری در می‌آیند. این محصول تولیدی دارای ضخامت بال و جان است و وزن آن نیز مطابق با استاندارد های ثبت شده، هستند.

2. سپری آهنی نوردی

سپری آهنی نوردی نیز دارای شکلی هندسی است و وزن کمتری نسبت به سپری آهنی فابریک دارد و متقابلا مقاومت محصول نیز کمتر است. این مقاطع نوردی از لحاظ ظاهری نیز به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • سپری با اضلاع نامتساوی: (ارتفاع نصف عرض است)
  • سپری با اضلاع متساوی: (عرض و ارتفاع برابر است)
  • سپری با ارتفاع زیاد

خرید و قیمت سپری

اگر قصد خرید انواع سپری آلومینیومی، آهنی و دیگر محصولات را دارید، می‌توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق مهد فولاد اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه نمائید. در نظر داشته باشید که قیمت انواع سپری تحت تاثیر جنس، ابعاد و ضخامت محصولات است که با افزایش پیدا کردن ابعاد و ضخامت، مسلما قیمت سپری نیز افزایش پیدا خواهد کرد. جهت خرید مستقیم و بدون واسطه با شماره 1836 - 62999080-021 تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول
آیا مهدفولاد امکان ارائه کم‌ترین قیمت نبشی بازار را دارد؟

شما می‌توانید خاص‌ترین و خوش قیمت‌ترین نبشی و ناودانی بازار را، از کارشناسان ما خریداری کنید، برای خرید ارزان‌ترین نبشی به جدول قیمت آن مراجعه کنید.

آیا قیمت ارائه شده در سایت مهدفولاد به‌روز است؟

بله، قیمت کلیه محصولات در سایت مهدفولاد به‌روز رسانی می‌شود. برای مطلع شدن از قیمت روز با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 600 تماس بگیرید.

امکان بازدید از کالا برای بررسی سلامت و اصالت آن وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید از کارشناسان مهدفولاد درخواست کنید تا مسئول کنترل کیفی مجموعه را برای بررسی کالا به انبار اعزام کنند.