مهد فولاد

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

بیشترین جست و جوها

دسته‌بندی‌ها

دانشنامه

تولید کنندگان

در حال پردازش...

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

قیمت ورق آبرو گالوانیزه

راهنمای خرید به صرفه
قیمت‌ها بر اساس تومان و بدون احتساب 10% مالیات است.
ضخامت
محل بارگیری
قیمت‌ها به تومان است. قیمت
به‌روزرسانی
سفارش
نوسان
1
انبار تهران
213637
24 تیر | 10:44
2
انبار تهران
24 تیر | 10:44

ورق آبرو گالوانیزه

ورق آبرو گالوانیزه یکی از محصولات پرکاربرد برای سقف‌های شیروانی در مناطق شمالی کشور است که برای انتقال آب و برف به زمین استفاده می‌شود. ورق آبرو گالوانیزه یکی از محصولاتی است که مقاومت بالایی دارد و دارای خاصیت ضدزنگ است؛ به همین دلیل اطلاع از قیمت ورق آبرو گالوانیزه برای فعالان حوزه فولاد اهمیت بسزایی دارد.

ما در این مطلب به ارائه اطلاعاتی مهم درباره مشخصات، کاربرد و ویژگی‌های ورق آبرو گالوانیزه برای شما عزیزان می‌پردازیم. سپس شما می‌توانید ورق آبروگالوانیزه موردنیاز خود را با قیمتی استثنایی و کیفیتی بی‌نظیر از طریق سایت مهدفولاد خریداری کنید.

مشخصات ورق آبرو گالوانیزه

این محصول معمولا برای جلوگیری از ریزش برف و باران بر روی سوله و همچنین سقف‌های شیب دار نصب می‌شود. کاربرد ورق آبرو گالوانیزه را معمولا می‌توان در مناطق شمالی کشور دید.

استفاده از این محصول  استحکام و مقاومت سازه را افزایش می‌دهد و از آن در برابر عوامل خارجی محافظت می‌کند. ورق آبرو از آنجایی که همشه با رطوبت و آب در ارتباط است با ورق گالوانیزه ساخته می‌شود. ورق گالوانیزه ماندگاری و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد این محصول کیفیت خود را در طولانی مدت حفظ می‌کند و در محیط هایی با آب‌وهوای متفاوت، مقاومت خوب و قابل قبولی از خود نشان دهند.

ورق آبرو را می‌توان در ضخامت‌های 0.50 میلی‌متر، 0.60 و حتی 0.70 میلی‌متر دید. این محصول در اشکال هلالی و قوسی نورد شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف نهایی استفاده از ورق آبرو گالوانیزه انتقال آب از سقف بر روی زمین است؛ به همین دلیل این محصول، باید از مقاومت خوبی برخوردار باشد تا رطوبت به دیوار و سقف سازه منتقل نشود از این رو انتخاب آبرو گالوانیزه مستحکم از اهمیت زیادی برخوردار است.

قیمت ورق آبرو گالوانیزه

قیمت ورق آبرو گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه یکی از پارامترهای مهم برای افرادی است که در بازار فولاد فعالیت دارد؛ این محصول به دلیل کاربردهای گسترده و همچنین بسیاری از مسائل دیگر، نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. یکی از موارد مهمی که در قیمت ورق آبرو گالوانیزه تاثیرگذار است، توجه به ورق موردنظر برای کاربردی است که قرار است در آن استفاده شود.

شما می‌توانید با انتخاب درست و کارشناسی شده بهترین نوع این محصول را خریداری کنید؛ در این صورت است که به سازه یا ساختمانی با طول عمر طولانی دست پیدا می‌کنید. مهدفولاد ورق‌های آبرو گالوانیزه را در طرح و اندازه دلخواه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و همواره بر اصل کیفیت و قیمت رقابتی تاکید دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه

قیمت ورق آبرو گالوانیزه مانند سایر مقاطع فولادی متاثر از پارامتراهای مختلفی است. شناخت عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق آبو گالوانیزه می‌تواند به شما کمک کند که بتوانید در بهترین زمان ممکن نسبت به خرید این محصول اقدام کنید. از عومل تاثیرگذار بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوسانات نرخ ارز و دلار

نوسانات نرخ ارز می‌تواند بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه تأثیر بسیاری داشته باشد. این تأثیر ممکن است به دلیل ارتباط بین نرخ ارز و قیمت مواد اولیه و وارداتی باشد که برای تولید ورق آبرو شیروانی استفاده می‌شود.

  • میزان صادرات و واردات

میزان صادرات و واردات ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر قیمت ورق آبرو تأثیر بگذارد و سبب افزایش یا کاهش میزان عرضه و تقاضا در محصول و سپس تغییر در قیمت آن شود.

  • قیمت مواد اولیه برای تولید ورق

قیمت مواد اولیه مانند فولاد، آلومینیوم، مس و ... می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت ورق آبرو تأثیر بگذارد، زیرا این مواد اولیه به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تولید ورق آبرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در صورت افزایش قیمت مواد اولیه، هزینه تولید ورق آبرو نیز افزایش می‌یابد که این موضوع ممکن است منجر به افزایش قیمت نهایی ورق آبرو گالوانیزه شود.

  • شرایط اقتصادی

شرایط اقتصادی از جمله میزان رشد اقتصادی، نرخ بهره، نرخ تورم و ... می‌توانند بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه تأثیرگذار باشند.

  • ضخامت و متراژ ورق آبرو موردنظر

ضخامت و متراژ دو عامل مهم هستند که می‌توانند بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه تأثیر بگذارند. هر چه میزان ضخامت یا متراژ این ورق بیشتر شود، باید برای تولید آن از مواد اولیه بیشتری استفاده کرد و بدین ترتیب قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

برای اطلاع از قیمت روز آبرو گالوانیزه و ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان با شماره 02162999080 تماس بگیرد. شما می‌توانید در بازرگانی مهدفولاد آبرو گالوانیزه را در سایز، وزن دلخواه متناسب با سازه خود تهیه کنید.

قیمت ورق آبرو گالوانیزه

فاکتور های مهم در خرید ورق آبرو گالوانیزه

ورق آبرو را از نظر نوع، جنس، طرح و... می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. خرید ورق آبرو باید با آگاهی و داشتن اطلاعات مهم در این زمینه انجام شود. نقش ورق آبرو گالوانیزه در ساختمان‌سازی را نمی‌توان نادیده گرفت؛ به همین منظور خرید این محصول باید با آگاهی نسبت به ساختمان و شرایط منطقه‌ای باشد تا شما بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید.

درصورتی که محصول مورد نظر متناسب محیط نباشد، خسارت زیادی را به همراه خواهد‌ داشت. در زمان خرید ورق آبرو گالوانیزه بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  1. استحکام ورق
  2. خرید ورق آبرو متناسب با سازه
  3. مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی و شرایط جوی
  4. مطابق با اقلیم و شرایط آب و هوایی
  5. و...

شما می‌توانید ورق آبرو گالوانیزه را به صورت یک طرفه و دوطرفه از بازرگانی مهدفولاد خریداری کنید. افرادی که قصد خرید پروفیل آبرو دارند باید به این نکته توجه کنند که قیمت آبرو با توجه به عواملی مانند ضخامت و طول محصول متفاوت است؛ پس قبل از هرچیزی در ابتدا کاربرد ورق را مدنظر داشته باشید.

قیمت ورق آبرو گالوانیزه

سخن پایانی

ورق آبرو گالوانیزه در صنعت ساختمان‌سازی جایگاه ویژه‌ای دارد، اما نکته مهم این است که شما بتوانید متناسب با سازه، محصول مورد نیازخود را انتخاب و خریداری کنید.

اگر وقت کافی برای بررسی محصولات ندارید می‌توانید از متخصصین مهدفولاد که تجربیات زیادی در زمینه فروش مقاطع فولادی دارند و از نوسانات بازار به طور دقیق اطلاع دارند، کمک بگیرید. این محصول در مجموعه ما با بهترین کیفیت و آلیاژ و همچنین مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار داده می‌شود.

برای اطلاع از قیمت روز ورق آبرو گالوانیزه و همچنین دریافت مشاوره رایگان برای خرید می‌توانید با شماره 02162999080 تماس بگیرید و سفارش خودتان را ثبت کنید. به یاد داشته باشید که قیمت این محصول به صورت روزانه در سایت مهدفولاد آپدیت می‌شود و با دانستن اطلاعات و آگاهی در این زمینه در بهترین زمان ممکن می‌توانید خرید خوبی را تجربه کنید.

محصولات مرتبط: