استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

بیشترین جست و جوها

دسته‌بندی‌ها

دانشنامه

تولید کنندگان

در حال پردازش...

استعلام سریع

فایل خود را انتخاب کنید
فرمت‌های قابل ارسال: JPEG, PNG, PDF, Excel, Word

قیمت توری حصاری

راهنمای خرید به صرفه
دسته‌بندی‌های مشابه
قیمت‌ها بر اساس تومان و بدون احتساب 9% مالیات است.
چشمه
ضخامت‌ مفتول
واحد
محل بارگیری
قیمت‌ها به تومان است. قیمت
به‌روزرسانی
سفارش
نوسان
4.5
2.5
کیلوگرم
انبار تهران
5 اسفند | 11:23
محل بارگیری: انبار تهران
5
3
کیلوگرم
انبار تهران
5 اسفند | 11:23
محل بارگیری: انبار تهران
5.5
3
کیلوگرم
انبار تهران
5 اسفند | 11:23
محل بارگیری: انبار تهران
6
4
کیلوگرم
انبار تهران
5 اسفند | 11:23
محل بارگیری: انبار تهران

توری حصاری

توری حصاری یا همان توری فنس یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که برای امنیت و محافظت از باغ، مزرعه یا حتی ملک شخصی کاربرد دارد. ویژگی‌های توری حصاری باعث‌شده است که بتوان از این محصول در بسیاری از صنایع و همچنین در ساخت‌وساز استفاده کرد و درست به همین دلیل اطلاع از قیمت توری حصاری برای افراد فعال در حوزه فولاد اهمیت زیادی دارد. قیمت این محصول به پارامترهای مختلفی اعم از ضخامت مفتول، جنس، ابعاد چشمه‌ها و... بستگی دارد.

توری حصاری باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟

برای اطمینان از خرید توری حصاری باکیفیت، لازم است در زمان خرید حتما به این مشخصات توجه داشته باشید:

ارتفاع توری: این محصولات معمولا در ارتفاع 1 تا 3 متر تولید می‌شوند و برای کاربردهایی که به ارتفاع بالا نیاز دارند، قابل استفاده است.

متریال: متریال یا همان مواد اولیه‌ای که در تولید این محصول به کار می‌رود، می‌تواند در کیفیت نهایی آن تاثیرگذار باشد. فنس گالوانیزه با روکش PVC بهترین نوع این محصول است که هم کیفیت و هم طول عمر بالایی دارد.

ضخامت مفتول: ضخامت مفتول‌ها معمولا بین 2 تا 4 میلی‌متر است.

ابعاد چشمه: به هراندازه که ابعاد چشمه توری حصاری کوچک‌تر باشد، علاوه بر اینکه تراکم بیشتری دارد، از مقاومت بالایی هم برخوردار است.

 

قیمت توری حصاری

 

ویژگی‌های توری حصاری

از مهمترین ویژگی‌های توری حصاری می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • قیمت مناسب
 • ظاهر زیبا و قابل قبول
 • دوام و مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی
 • مقاومت بالا در برابر پارگی بر اساس جنس و قطر مفتول
 • بالا بردن امنیت ساختمان، خانه، زمین و باغ

کاربرد توری حصاری

این محصول به دلیل مقاومت و استحکام بالا در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی در اکثر موارد برای جدا کردن مرز بین چند محدود استفاده می‌شود؛ اما با این حال در کاربردهای دیگر هم قابل استفاده است. از مهمترین کاربردهای توری حصاری می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • برای امنیت مناطق مسکونی
 • برای محافظت از کارگران ساختمانی
 • مناسب برای مناطق نظامی و همچنین صنعتی
 • قابل استفاده در زمین‌های ورزشی
 • برای جلوگیری از ورود افراد به اماکن پرخطر
 • برای حصارکشی در باغ‌ها و همچنین زمین‌های کشاورزی

 

قیمت توری حصاری

 

لیست قیمت توری حصاری

قیمت توری حصاری باتوجه به سایز چشمه، ضخامت، جنس و همچنین سرچشمه متفاوت است. مقرون‌به‌صرفه بودن این محصول، دوام و استحکام آن، تعمیر آسان و نگهداری و بسیاری از ویژگی‌ها دیگر باعث شده که برآورد قیمت توری حصاری برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی داشته باشد.

البته به این نکته هم اشاره کنیم که قیمت توری حصاری باتوجه به نوسانات بازار و بسیاری از عوامل مانند نرخ ارز و دلار و... می‌تواند روند قیمتی متفاوتی داشته باشد. اگر به دنبال محصولی هستید که برای شما مقرون‌به‌صرفه باشد، می‌توانید توری حصاری گالوانیزه را خریداری کنید که کیفیت و حتی طول عمر بیشتری هم دارد.

در راه‌سازی و همچنین عملیات‌های ساختمانی، این محصول بسیار پرکاربرد است و به همین دلیل در بین تمامی محصولات مفتولی، قیمت توری حصاری گالوانیزه برای مهندسین و پیمانکاران حائز اهمیت است.

قیمت توری حصاری می‌تواند متاثر از ضخامت این محصول هم باشد؛ هرچقدر ضخامت مقتول بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. به هراندازه که چشمه‌های توری بزرگ‌تر باشد، مقدار مفتول موردنظر کمتر و به طبع قیمت آهن کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین برای استعلام قیمت توری حصاری، در وهله اول باید نوع، ضخامت مفتول و همچنین ابعاد چشمه‌های محصول موردنظر را در نظر گرفت.

قیمت هر متر توری حصاری

قیمت هر متر توری حصاری می‌تواند متاثر از عوامل مختلفی مانند ارتفاع توری، جنس، مفتول به کار رفته، ابعاد چشمه و همچنین ضخامت مفتول باشد. اگر محصول دارای چشمه کوچک باشد و کیفیت مفتول بالا باشد، به همان میزان می‌تواند در قیمت نهایی توری حصاری تاثیرگذار باشد. اگر می‌خواهید از قیمت روز توری حصاری اطلاع داشته باشید، می‌توانید به جدول‌های موجود در این صفحه نگاهی بندازید. در نظر داشته باشید که شما با برآورد قیمت در بهترین زمان ممکن می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شما می‌توانید با شماره موجود در سایت تماس گرفته و پس از استعلام قیمت، کارشناسان ما قیمت و مشخصات محصول اعم از زمان بارگیری، تحویل محصول، شرایط پرداخت و... را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

قیمت توری حصاری

 

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد، کاربرد عمده توری حصاری را می‌توان در حوزه ساختمان‌سازی و برخی از صنایع دید. جدیدترین لیست قیمت توری حصاری در برندهای مختلف را می‌توانید در جداول درج شده در این صفحه از مهدفولاد مشاهده کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

اگرهم که نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید، می‌توانید با شماره موجود در سایت تماس گرفته، راهنمایی‌های لازم را دریافت و سپس سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاع از قیمت هر متر توری حصاری یا همان توری فنسی می‌توانید با کارشناسان فنی و ماهر مهدفولاد تماس بگیرید.

قیمت توری حصاری به صورت روزانه آپدیت می‌شود که شما می‌توانید مشخصات این نوع توری و همچنین قیمت‌های روز آن را در جدول زیر مشاهده کنید.