basket سبد استعلام
منو

قیمت پروفیل صنعتی ضخامت 12 میلی متر

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت قوطی صنعتی ضخامت 12، لیست قیمت این صفحه را ببینید. لازم به ذکر است که تمامی قیمت های موجود در لیست بروز رسانی می شوند.

قوطی پروفیل صنعتی با ضخامت 12 میلی متر یک قوطی آهنی با سطح مقطع مربع یا مستطیل است. این نوع پروفیل به دلیل ضخامت بالا و در نهایت وزن زیاد به پروفیل سنگین نیز شهرت دارد. از ویژگی های این محصول می توان علاوه بر قابلیت تحمل وزن بالا به مقاومت آن در برابر خوردگی، رطوبت و سایش اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

قیمت قوطی ضخامت 12 میلی متر

نحوه خرید پروفیل صنعتی ضخامت 12

برای خرید پروفیل صنعتی ضخامت 12 میلی متر کافی است با شماره ۱۸۳۶ از تهران و با شماره ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی 400 تماس برقرار نمایید. کارشناسان مهد فولاد در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود. پس از تماس با کارشناسان ما و دریافت مشاوره تخصصی، می توانید فرآیند خرید خود را پیش ببرید.

مشاهده کمتر

لیست قیمت‌ها

پروفیل صنعتی ضخامت 12 میلیمتر
calendar آخرین بروزرسانی: 1401/04/15 14:36

سوالات متداول

شما می توانید بروز ترین لیست قیمت این محصول را در سایت مهد فولاد مشاهده نمایید. همچنین می توانید به جهت اطلاع از بروز ترین قیمت ها با شماره 62999080-021 داخلی 400 تماس بگیرید.

وزن این محصول براساس ضخامت و سایز آن محاسبه می شود. جهت محاسبه وزن می توانید به پنل محاسبه وزن در سایت مهد فولاد مراجعه کنید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید