basket سبد استعلام
منو

قیمت فلاشینگ

قیمت فلاشینگ نیز مانند سایر مصالح فلزی از عوامل متعددی تبعیت می کند. عواملی همچون محدودیت های بازار، قیمت ارز، قیمت جهانی و.. بگذریم، تنوع و گوناگونی فلاشینگ ها، باعث شده تا قیمت آن ثابت و مشخص نباشد. ورق فلاشینگ کاربرد های بسیار و متنوعی دارد.این محصول با استفاده از ورق گالوانیزه یا روغنی ساخته می شود. این ورق به عنوان یک درزگیر فلزی برای اتصالات فلزی استفاده می شود. فلاشینگ با قرار گرفتن در بین درزها هم به زیبایی بصری سازه کمک می کند و هم در نمای بیرونی به هدایت آب و جلوگیری از ورود آن به داخل آن کمک می کند.

قیمت روز ورق فلاشینگ

 به این ترتیب فلاشینگ را می توان به نوعی عایق دانست و هم بخشی از نمای ساختمان. فلاشینگ را در ساختمان می توان بر روی لبه ی دیوارها، پنجره ها، سقف های شیروانی، لبه ی بام و.. استفاده کرد تا از ریزش آب بر روی نما جلوگیری شود. همچنین می توان به کمک فلاشینگ سازه شیروانی، محل اتصال سقف و دیوار، محل اتصال دو دیوار به یکدیگر، درز بین ساندویچ پانل ها و.. را پنهان کرد. در ساختن سقف عرشه فولادی نیز از فلاشینگ به منظور عایقی برای جلوگیری از ریزش بتن از روی ورقه استفاده می گردد. از فلاشینگ با نام های «گاتر» و «دوربند» نیز یاد می شود.

 مشخصات ورق فلاشینگ

موارد زیر را می توان به عنوان بخشی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فلاشینگ دانست:

1.جنس فلاشینگ: بسته به نظر طراح و کاربرد مدنظر آنان می تواند از انواع ورق ها از جمله ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک، ورق رنگی، ورق آلمینیوم، ورق استیل باشد.

2.ابعاد فلاشینگ: می توان گفت که در فلاشینگ از لحاظ ابعاد محدودیتی وجود ندارد. معمولا بسته به نظر و نیاز کاربر می توان فلاشینگ ها را در ابعاد مختلف سفارش داد. معمولا فلاشینگ های موجود در بازار ضخامتی بین 0.4mm تا 5mm دارند. طول فلاشینگ نیز بین 2m تا 6m متغییر است.

مشخصات ورق فلاشینگ

انواع فلاشینگ

فلاشینگ ها بسته به این که در کجا بکار می روند شکل و ظاهر متفاوتی دارند. در ادامه به معرفی وببررسی انواع فلاشینگ می پردازیم.:

1.فلاشینگ گالوانیزه: این نوع فلاشینگ از ورق گالوانیزه تولید می‌ شودکه به شکل L می باشد. محل قرار گیری در لبه سقف عرشه فولادیاست.که باعث پیوستگی و یکنواختی بیشتر بتن می گردد همچنین باعث زیبایی پس از بتن ریزی می شود.

2.فلاشیینگ روغنی: این محصول با استفاده از ورق روغنی ایجاد شده است. این کالا ب برای مقاومت و زیبایی در ساختمان سازی استفاده می شود.

3.فلاشینگ نبشی: فلاشینگ نبشی ظاهری مانند نبشی دارد که از دو صفحه عمود برهم تشکیل شده است و زاویه بین آن ها 90 درجه می باشد. فلاشینگ نبشی در محل اتصال دو دیوار و یا دیوار و سقف به کار می رود و می تواند هم در نمای داخلی و هم در نمای بیرونی تعبیه شود تا علاوه بر زیبایی باعث استحکام سازه نیز بشود.

انواع فلاشینگ

4.فلاشینگ یو (U): استفاده عمده از فلاشینگ U در پوشاندن دور تا دور ساندویچ پنل سقفی کاربرد دارد. فلاشینگ یو نیز مانند فلاشینگ نبشی دارای زاویه 90 درجه است. لبه های آن به طول یک سانت به داخل خم شده اند. این نوع از طراحی به استحکام و زیبایی نهایی کار بسیار کمک کننده است.

5.فلاشینگ سه پله: می توان این نبشی را مشابه حرف Z دانست. کاربرد عمده آن در قسمت جلویی ساندویچ پانل و در قسمت آبریز است. کارکرد اصلی این فلاشینگ هدایت آب به خارج از سازه است. وشامل ورق نما یا فلاشینگ نما می شود.

6.فلاشینگ تیزه یا تاج: مهم ترین کاربرد این فلاشینگ در محل اتصال دو سقف شیب دار بهم است. وجود این فلاشینگ به آببندی سقف کمک می کند. به این نوع فلاشینگ پالونی یا ورق تیزه رنگی هم گفته می شود.  

فرایند خرید ورق فلاشینگ

فرایند خرید فلاشینگ 

تیم فروش مهدفولاد همواره در تلاش است تا با ارائه راهنمایی و مشاوره، سوالات و ابهامات مشتریان عزیز را برطرف نماید. پس از تماس با تیم فروش ما با شماره 02162999080 و دریافت مشاوره و جزئیات، یک پیش فاکتور برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از واریز وجه توسط مشتری، ارسال بار صورت می‌گیرد.

مشاهده بیشتر

.

مشاهده کمتر

دسته بندی محصول

سوالات متداول

هیچگونه محدودیت وزنی در میزان و تناژ فلاشینگ وجود ندارد.

شما می توانید با ۱۸۳۶ از تهران و شماره ی 62999080 از شهرستان داخلی 305، 310، 315، 320 تماس برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان سفارش خود را ثبت کنید.

بسته به کالا مورد سفارش متغیر می باشد. حداقل 10 الی 50 درصد.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید