basket سبد استعلام
منو

قیمت آبرو گالوانیزه

ما در این بخش به عوامل مؤثری که باعث تعیین قیمت آبرو گالوانیزه شده، پرداخته ایم. از آنجایی که این کالا جزء کاربردی ترین محصولاتی است که در استخرو جکوزی، پارکینگ، رمپ، سوله، آزمایشگاه، محیط های درمانی، فضاهای تاسیساتی، مراکز صنعتی و تولیدی، تراس و بام از آن استفاده می‌شود. از این رو شناخت عوامل تاثیرگذار بر قیمت، مشخصات فنی، نحوه خرید آبرو گالوانیزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ورق آبرو گالوانیزه

جهت آگاهی از قیمت روز آبرو گالوانیزه و ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان با شماره 02162999080 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید در بازرگانی مهد فولاد آبرو گالوانیزه را در سایز، وزن دلخواه متناسب با سازه خود تهیه نمایید . این محصول نقش مهمی در صنعت ساخت و ساز ایفا می کند. بر این اساس انتخاب آبرو گالوانیزه باید با آگاهی نسبت به نوع ساختمان، شرایط محیطی و منطقه ای صورت گیرد. اگر این انتخاب به درستی انجام نشود یا محصول مورد نظر متناسب محیط نباشد، خسارت زیادی را به همراه خواهد‌داشت.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت آبرو گالوانیزه 

 هزینه ای که باید برای خرید آبرو گالوانیزه ساختمان پرداخت شود، نسبت به دیگر مقاطع فولادی به کار رفته در ساختمان به چشم نمی آید. اما به خاطر اهمیت بالایی که در صنایع مختلف دارد دانستن قیمت این محصول همچنین عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن مهم طلقی می شود.

قیمت گذاری آبرو

عوامل تعیین کننده قیمت آبرو گالوانیزه عبارتند از:
•    نرخ ارز
•    میزان صادرات و واردات
•    مواد اولیه
•    شرایط اقتصادی
•    نوسانات بازار آهن 
•    ضخامت 
•    متراژ 
•    ابعاد 
•    قیمت ورق گالوانیزه 

شما می توانید با انتخاب درست و کارشناسی شده  از پیش آمد و خسارت ناگوار جلو گیری کنید. در این صورت است که به سازه یا ساختمانی با طول عمر دارز دست پیدا می‌کنید. مهدفولاد ورق های آبرو گالوانیزه را در طرح و اندازه دلخواه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و همواره بر اصل کیفیت و قیمت رقابتی تاکید دارد.

قیمت آبرو

مشخصات ورق آبرو 

آبرو گالوانیزه برای جلوگیری از ریزش برف و باران بر روی سقف ساختمان های شیب دار و سوله ها نصب می شود. طراحی این محصول متناسب با شرایط آب و هوایی در هر منطقه متفاوت است. این کالا استحکام و مقاومت سازه را افزایش می دهد و از آن در برابر عوامل خارجی محافظت می‌کند. ورق آبرو از آنجایی که همشه با رطوبت و آب در ارتباط است با ورق گالوانیزه ساخته می شود. ورق گالوانیزه ماندگاری و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد این محصول کیفیت خود را در طولانی مدت حفظ می کند و در محیط هایی با آب و هوای متفاوت، مقاومت خوب و قابل قبولی از خود نشان دهند.

مشخصات و ویژگی های ورق آبرو گالوانیزه

ضخامت ورق آبرو گالوانیزه  50/0 میلی متر، 0.60 میلی متر، 0.70 میلی متر هست که در دو شکل هلالی و قوسی نورد شده استفاده می شود. اما ورق های آبرو گالوانیزه با ضخامت های بیشتر از 0.70 میلی متر باید فاصله پرین های سازه با رعایت درصد شیب به صورت چهارگوش در کارگاه های برش و خم کاری ساخته و بعد به کار رود.
از آنجایی که این محصول وظیفه انتقال آب از سقف بر روی زمین را دارد، باید از مقاومت خوبی برخوردار باشد تا رطوبت به دیوار و سقف سازه منتقل نشود از این رو انتخاب آبرو گالوانیزه مستحکم از اهمیت زیادی برخوردار است.

فاکتور های مهم در خرید آبرو 

آبرو ها انواع و اقسام زیادی دارند که براساس کاربرد و شرایط مختلف جوی می توان از آن ها استفاده کرد. مهمترین عوامل و ویژگی هایی که در تقسیم بندی این محصول دخیل است ابعاد، کلاس، جنس، طرح آن می باشد. برای تشخیص و داشتن انتخاب مناسب باید به نکاتی توجه شود که ما در زیر به آنها پرداخته ایم.:
•    استحکام
•    مقاومت در برابر مواد شیمیایی و شرایط جوی
•    متناسب سازه و ساختمان 
•    مطابق با اقلیم و شرایط آب و هوایی 

فرایند خرید ورق آبرو گالوانیزه

این محصول به دو صورت یک طرفه و دو طرفه در بازار آهن آلات و فولاد موجود می باشد. افرادی که قصد خرید پروفیل آبرو دارند باید به این نکته توجه کنند که قیمت آبرو با توجه به عواملی مانند ضخامت و طول محصول متفاوت است. 
شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن موارد و نکاتی که بالا ذکر شده می توانید متناسب با سازه، محصول مورد نیازخود را انتخاب و خریداری کنید. اگر وقت کافی برای بررسی محصولات ندارید می توانید از متخصصین مهد فولاد که تجربیات زیادی در زمینه فروش مقاطع فولادی دارند و از نوسانات بازار به طور دقیق اطلاع دارند؛ کمک بگیرید.
 در مجموعه مهد فولاد، ورق آبرو گالوانیزه با بهترین آلیاژ و برترین کیفیت بازار در انواع تناژ از درب کارخانه یا بنگاه بدون واسطه با قیمت های رقابتی عرضه می‌شود. برای آگاهی از قیمت روز ورق آبرو گالوانیزه همچنین دریافت مشاوره رایگان خرید با شماره 021۶۲۹۹۹۰۸۰ تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر

.

مشاهده کمتر

سوالات متداول

این کالا جزء کاربردی ترین محصولاتی است که در استخرو جکوزی، پارکینگ، رمپ، سوله، آزمایشگاه، محیط های درمانی، فضاهای تاسیساتی، مراکز صنعتی و تولیدی، تراس و بام از آن استفاده می‌شود.

شما عزیزان می توانید این محصول را در انواع تنا و ابعاد دلخواه از مهدفولاد خریداری نمایید.

نظرات

name
email
جستجو
search
پشتیبانی

شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید