ورق گالوانیزه برای سقف سوله

نویسنده: نویسنده مهدفولاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که پوشش سقف سوله ها از چه نوع ورقی است؟ ورق گالوانیزه برای سقف سوله یکی از پرکاربردترین و پرتقاضاترین انواع ورق ها است. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ورق گالوانیزه برای سقف سوله ها آشنا کنیم تا بتوانید با خیال راحت به خرید ورق گالوانیزه با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت از سایت مهدفولاد بپردازید. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دلیل اهمیت پوشش سقف سوله ها

بدون شک سقف سوله ها از مهم ترین بخش های این سازه ها است و به همین دلیل همواره مورد توجه مهندسان این سازه ها و کارگران آن قرار می گیرد. پوشش های مختلفی برای سقف سوله ها در بازار موجود است که مهندسان باید با توجه به نوع سازه و کاربرد سوله به انتخاب بهترین متریال برای سقف سوله بپردازند.

می توان گفت که پس از نصب و اجرای فونداسیون و اسکلت سوله، نوبت به اجرای سقف آن می رسد که مهم ترین بخش آن برشمرده می شود. اینکه سوله در چه منطقه جغرافیایی و برای چه کاربردی ساخته می شود می تواند در نحوه ساخت و نوع سازه تاثیرگذار باشد.

ورق گالوانیزه برای سقف سوله؛ بهترین پوشش سقفی

برخی از متریال ها از جمله آهن و فولاد جز دسته ی عنصرهایی قرار می گیرند که از مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی برخوردار نیستند. به همین دلیل آهن گالوانیزه امروزه به عنوان یکی از موادی شناخته می شود که مقاومت بسیار زیادی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به وسیله ی آن می توان مشکل زنگ زدن آهن و فولاد را برطرف نمود.

ورق گالوانیزه به وسیله ی قرار دادن پوششی از فلز روی بر روی فولاد ساخته می شود و با این روش از زنگ زدن آهن جلوگیری می کند. همین موضوع ورق گالوانیزه را به بهترین ورق برای پوشش سقف سوله تبدیل می کند.

مزایای استفاده از ورق گالوانیزه برای سقف سوله ها

ورق های گالوانیزه یکی از پرکاربردترین ورق ها برای استفاده به عنوان پوشش سقف سوله ها می باشند. این موضوع به دلیل مزایای بیشماری است که این ورق ها دارند. از جمله مزایای ورق گالوانیزه برای سقف سوله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی؛
  2. مقاومت بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی؛
  3. دوام بالای ورق گالوانیزه؛
  4. طول عمر نسبتا زیاد نسبت به سایر پوشش ها؛
  5. هزینه نگهداری و تعمیر پایین؛
  6. قیمت مناسب؛
  7. محافظت بالا در برابر صدمات و آسیب های محیطی.

سخن پایانی

ورق های گالوانیزه در صنایع زیاد و کاربردهای متعددی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن می توان به استفاده از ورق گالوانیزه برای سقف سوله ها اشاره کرد. ما در این مقاله به ارائه ی اهمیت و مزایای استفاده از این ورق در ساخت پوشش سقف سوله ها پرداختیم. شما می توانید در صورت تمایل به صفحه ی این محصول در سایت مهدفولاد مراجعه کنید و به مشاهده قیمت ورق گالوانیزه بپردازید و پس از آن در صورت نیاز به کسب مشاوره، راهنمایی و یا خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت روز ورق گالوانیزه

مشاهده قیمت